0

"Zrobiło mi się takie siwe". Chcą mieć usta jak Kylie Jenner, potem obiecują: nigdy więcej!

Przy pomocy szklanki, butelki lub odkurzacza nastolatki "powiększąją" sobie usta, by jak najbardziej przypominały one wargi Kylie Jenner, siostry Kim Kardashian. Efekt - przeważnie makabryczny. "To jest ohydne" - komentują internauci. Ale dziewczęta i chłopcy nie ustają w wysiłkach.


czytaj więcej »

Zobacz inne informacje z kategorii
Krezusi oddaliby pieniądze 70 proc. zamożnych Polaków wcale się za takich nie uważa, a tylko co dziesiąty z nich jest zadowolony z obecnego poziomu życia - ujawnia raport firmy doradczej McCann Truth Central. Jak się okazuje, blisko 90 proc. krezusów drży na samą myśl, że inni dowiedzą się, jak dużo zarabiają. Ponad połowa z chęcią pozbyłaby pieniędzy w zamian za więcej czasu. W kosmosie Halloween Halloween to jedno z najhuczniej celebrowanych amerykańskich świąt. Jego symbolem jest wydrążona dynia ze świeczką w środku, strasząca wyciętymi oczami i upiornym uśmiechem. 8 października dokładnie tak samo wyglądała nasza dzienna gwiazda. Tak Warszawa świeciła Rozświetlone Smyk, Zodiak, Hala Mirowska - dekoracje świąteczne sprzed lat, chociaż skromniejsze niż dzisiejsza iluminacja, pięknie prezentują się na zdjęciach z Narodowego Archiwum Cyfrowego. Rekord pobity. Ponad Na lotnisku w Rudnikach koło Częstochowy pobito rekord w stawianiu skrzydeł paralotni. Mimo kiepskiej pogody, aż 163 osoby z różnych części Polski wzięły udział w wydarzeniu. Cała operacja musiała być wykonana perfekcyjnie, by paralotniarze nie wpadali na siebie i nie zaplątali linek. Dotychczasowy rekord wynosił 58 postawionych jednocześnie glide'ów. Rasizm, molestowanie seksualne "Niezliczone" rzekome przypadki rasizmu, seksizmu oraz dyskryminacji z powodu wagi i urody w najważniejszym sklepie amerykańskiej marki Abercrombie & Fitch opisała anonimowa pracownica firmy. To kolejne szokujące szczegóły dotyczące koncernu, którego wieloletni szef do niedawna nie chciał w sklepach i reklamach nikogo, kto nie mieści się w jego definicji ideału: młodych, chudych, pięknych i białych. Podczas operacji rozmawiała Kilkanaście dni temu leżała na operacyjnym stole, dziś o jej historii piszą zagraniczne media. 19-letnia Iga Jasica z Tych przeszła operację guza mózgu, podczas której celowo ją wybudzono. Była to pierwsza tego typu operacja na Śląsku i jedna z pierwszych w Polsce. Problem w tym, że zagraniczne portale piszą o "nagłym przebudzeniu" i "incydencie". - Nic takiego nie miało miejsca, wszystko było zaplanowane, a operacja zakończyła się wielkim sukcesem - powiedziała w rozmowie z tvn24.pl 19-latka. Szczęście w cieniu Tydzień rozpoczął się szczęśliwą informacją o narodzinach królewskiego potomka. Na Kate, Williama i ich syna opuszczających szpital czekali widzowie z całego świata. Już dzień później doszło do wstrząsającej katastrofy kolejowej w Hiszpanii. Zginęło w niej 78 osób. Przedstawiamy najciekawsze wideo tygodnia, w których dobre wiadomości splotły się z tragedią. Outlet z czerstwym Zaczęło się od przeceniania pieczywa na godzinę przed zamknięciem piekarni. Teraz firma, która wpadła na ten pomysł, otworzyła outlet, w którym sprzedaje tylko i wyłącznie twardy, już nie pierwszej świeżości chleb. Zainteresowanie jest ogromne.
2015-04-24 13:15:59 Olo
Co te baby są wstanie ze sobą zrobić, czas zmodyfikować powiedzenie "płeć piekna"

dodaj komentarz »
← NASTĘPNY WPIS
To nie awaria

To nie awaria silnika zawróciła samolot prezydenta. To rozlana kawa

Kawa rozlana przez drugiego pilota na tablicę przyrządów pokładowych była przyczyną odwołania w piątek oficjalnej wizyty prezydenta ...
POPRZEDNI WPIS →
Ciągał kelnerkę za

Ciągał kelnerkę za włosy. "Nie nadajesz się na premiera!"

Premier Nowej Zelandii John Key przeprosił kelnerkę jednej z kawiarni w Auckland za to, że kilkakrotnie pociągnął ...