-10
Zdjęcie Roku według NASA: Wyspy Kanaryjskie żeglujące na północ

Zdjęcie Roku według NASA: Wyspy Kanaryjskie żeglujące na północ

Obserwatorium Ziemi NASA po raz kolejny wyłoniło najlepsze 32 zdjęcia satelitarne naszej planety wykonane w 2013 roku. Zwycięskim "strzałem" okazała się fotografia "Śladami Wysp Kanaryjskich".


czytaj więcej »

Zobacz inne informacje z kategorii
Przechodzimy na czas Polska jest jednym z 70 krajów świata, w których obowiązuje zmiana czasu. Ponieważ czas letni czas letni kończy się w ostatnią niedzielę października, trzeba pamiętać, by w odpowiednim momencie cofnąć wskazówki zegarka. Meduzy opanowały śródziemnomorskie W rejonie basenu Śródziemnomorskiego, zwłaszcza Grecji, obserwuje się w ostatnim czasie nagły wzrost liczebności meduz. Nie są to na szczęście gatunki zagrażające życiu lub zdrowiu człowieka. Jednak stwarzają niekomfortowe warunki wypoczynku. Święta nadchodzą szybciej!. Po tym jak do internetu wyciekło kilkanaście wersji demo piosenek Madonny z nowego albumu "Rebel Heart", gwiazda postanowiła zrobić prezent świąteczny swoim fanom i udostępnić odpłatnie sześć utworów z płyty. "Wolę, żeby słuchali gotowych kilku piosenek, niż nieukończonych, które krążą w sieci". Wiosna nie przyjdzie 20 marca to pierwszy dzień astronomicznej wiosny. Co z popularnym 21 marca Dniem Wagarowicza? Musi odejść do historii, bo za naszego życia wiosna tego dnia już nie przyjdzie. Będzie zaczynać się wcześniej. Kolorowe, pachnące, tradycyjne, Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, w którym niepowtarzalna, rodzinna atmosfera miesza się z zapachem choinki i domowych wypieków. Pokażcie nam, jak spędzacie ten wyjątkowy czas w roku. Czekamy na zdjęcia i filmy bożonarodzeniowych ozdób. Seksualnie elastyczni, czyli Dla przyjemności, dla korzyści społecznych, dla przetrwania gatunku. To główne powody dla których zwierzęta wykazują zachowania homoseksualne. Może to i dziwne, ale świadczy o ich "seksualnej elastyczności". Merkel-Diament doczekał się Popularność ułożenia rąk przez Angelę Merkel w tzw. piramidę nie maleje. Po serii memów z plakatem wyborczym, gest doczekał się emotikony. Bono buduje kolejny Ciemne okulary w jaskrze są przeciwwskazane, więc to nie ma nic wspólnego - tak okulistka doc. Anna Kamińska skomentowała na antenie TVN24 wyznanie Bono. Wokalista zespołu U2 powiedział podczas wywiadu dla stacji BBC, że od 20 lat cierpi na jaskrę. To dlatego miałby nosić ciemne okulary, które stały się jego znakiem rozpoznawczym.
dodaj komentarz »
← NASTĘPNY WPIS
Koniec informacyjnego striptizu.

"Koniec informacyjnego striptizu". Rosja chce certyfikatów dla urządzeń mobilnych urzędników

Rosyjski parlament - Duma Państwowa - chce wprowadzenia obowiązkowego certyfikatu, który będą musiały mieć wszystkie urządzenia mobilne ...
POPRZEDNI WPIS →
W Tatrach jest

"W Tatrach jest pełnia zimy". Trzyma mróz, spadł świeży śnieg

Zmiana pogody i związane z nią ochłodzenie sprawiły, że w Tatry wróciła zima. W nocy zaczął padać ...