-7
Zaszyfrowany telefon powiadomi Elżbietę II o prawnuku

Zaszyfrowany telefon powiadomi Elżbietę II o prawnuku

Przy pomocy zaszyfrowanego telefonu książę William sam poinformuje Elżbietę II, że została prababką. W ten sposób o szczęśliwym wydarzeniu królowa dowie się pierwsza - donoszą media. Rozwiązanie księżnej Kate może nastąpić w najbliższym tygodniu.


czytaj więcej »

Zobacz inne informacje z kategorii
Po drodze do Zanim na początku sierpnia dotrą do Szczecina, zapierające dech w piersiach wielkie żaglowce biorące udział w słynnych regatach Tall Ships Races odwiedzają inne europejskie miasta portowe. Teraz znajdują się w fińskich Helsinkach. Zdjęcie Roku według Obserwatorium Ziemi NASA po raz kolejny wyłoniło najlepsze 32 zdjęcia satelitarne naszej planety wykonane w 2013 roku. Zwycięskim "strzałem" okazała się fotografia "Śladami Wysp Kanaryjskich". Kosmiczny kwintet w Sonda Cassini-Huygens zdołała uchwycić w jednym kadrze pięć księżyców Saturna: Reę, Enceladusa, Mimasa, Pandorę oraz Janusa o nieregularnym kształcie. Na kadrze widać także fragment jego pierścieni. Złudzenie optyczne sprawia, że niektóre z nich wydają się większe, niż są w rzeczywistości. Ban na smartfony. W japońskim mieście Kariya zakazano dzieciom używania smartfonów po godz. 21. Chodzi przede wszystkim o aspekt zdrowotny, ale także o zmniejszenie nasilającego się w ostatnim czasie nękania za pomocą wiadomości wysyłanych z aplikacji zainstalowanych na smartfonach. Powódź na Ałtaju W czasie powodzi, która zalała Kraj Ałtajski w południowej części Syberii Zachodniej, mieszkańcy wsi Małougrieniewo ze zdumieniem zobaczyli płynącą po ulicy rakietę. Specjaliści ustalili, że jest to fragment zutylizowanej wielostopniowej rakiety balistycznej. Okazało się również, że część rakiety o średnicy 2 m i długości 5 m należy... do jednego z mieszkańców pobliskiej wsi. Krezusi oddaliby pieniądze 70 proc. zamożnych Polaków wcale się za takich nie uważa, a tylko co dziesiąty z nich jest zadowolony z obecnego poziomu życia - ujawnia raport firmy doradczej McCann Truth Central. Jak się okazuje, blisko 90 proc. krezusów drży na samą myśl, że inni dowiedzą się, jak dużo zarabiają. Ponad połowa z chęcią pozbyłaby pieniędzy w zamian za więcej czasu. W atmosferę ziemską Nad Pensylwanią w Stanach Zjednoczonych można było zaobserwować meteor, który emitował więcej światła niż nasz naturalny satelita. Kosmiczna skała wpadła w atmosferę ziemską we wtorek nad ranem. Ona tańczy dla Przez kilka dni "Ona tyńcyje dlô mie", przeróbkę hitu zespołu Weekend "Ona tańczy dla mnie", obejrzały tysiące internautów. Dziewczyny z grupy Kaszubianka już myślą o kolejnych teledyskach. Marzy im się kaszubska wersja "My Słowianie" Cleo i Donatana.
dodaj komentarz »
← NASTĘPNY WPIS
Nie jedzenie, a

Nie jedzenie, a wnętrze. Polska restauracja walczy o tytuł najładniejszej na świecie

Restauracja Althaus z Gdyni została zakwalifikowana do finału prestiżowego konkursu Restaurant & Bar Design Awards 2013. To ...
POPRZEDNI WPIS →
Ta decyzja złamała

"Ta decyzja złamała mi serce". Nigella rozwodzi się

- Przykro mi, że doszło do awantury. Przykro mi, że ją zdenerwowałem. Jeszcze bardziej mi przykro, że ...