-9
Wklejono 2012-12-22 10:34
Zamki na piasku

Zamki na piasku

Jak widać na powyższym zdjęciu stawianie zamków z piasku na plaży też może być sztuką. Wszyscy znamy pokraczne budowle, które z dużą frajdą na koniec wesoło burzymy poprzez przebiegnięcie gołymi nogami. W tym wypadku budowniczy z całą pewnością włożył nieco więcej czasu i umiejętności na stworzenie tego pięknego zamku. Każdy budynek zrobiony jest z ogromną starannością, co widać na każdym kroku. Zamek został uwieczniony na fotografii i mogę się założyć, że ten kto go zbudował po opuszczeniu plaży zostawił swoje dzieło, aby inni również mogli je podziwiać.


Zobacz inne informacje z kategorii
Szef Związku Banków Polskie banki biorące udział w stress testach wypadną dobrze – powiedział prezes ZBP Krzysztof Pietraszkiewicz. W niedzielę Europejski Urząd Nadzoru Bankowego (EBA) poda wyniki odporności europejskich banków na ewentualne perturbacje gospodarcze. Koniec świata Zapowiadany wszędzie koniec świata jednak nie nadszedł. Wszelkie prognozy zarówno telewizyjne, jak i podawane przez kalendarze wymarłych mieszkańców okazały się nietrafne. Zapewne już całkiem niedługo usłyszymy kolejne prognozy o nowym końcu świata. Tak samo jak było w roku 2000, gdzie zagładę miały sprowadzić na ludzkość szalejące komputery odpalające bomby atomowe, tak samo za kilka lat z pewnością winowajcą będą wirusy i epidemie. Nie należy jednak brać takich doniesień na poważnie i cieszyć się życiem. Dla Amazona świąt Kiepskie wyniki Amazona za trzeci kwartał i słabe prognozy dotyczące kolejnego, uczyniły z szefa Amazona Jeffa Bezosa Grincha dla inwestorów - pisze CNN Money. Ja Cię lubię Czy ktoś zwrócił uwagę na wspaniałą bieliznę modelki? Właśnie to pokazuje zdjęcie. Odnoszę wrażenie, że większość z Was patrzy się na coś innego. Oczy dziewczyna również ma wspaniałe, ale to chyba nie to. No to może... Duży biust? Modelka ma czym oddychać trzeba jej to przyznać. Duże piersi działają na mężczyzn jak lep na muchy. Nic dziwnego, w końcu wyssaliśmy to z mlekiem matki. Jak myślicie na kogo czeka dziewczyna na zdjęciu? Mogę się założyć, że każdy z Was powiedział, że właśnie na niego. Bilans: Kopacz wróciła Szefowie państw i rządów ustalili, że Unia Europejska ograniczy emisje CO2 o co najmniej 40 proc. do 2030 r. Premier Ewa Kopacz jest zdania, że Polska ze szczytu wraca z tarczą a Leszek Miller, że otrzymaliśmy zadanie na granicy wykonalności. Wielka Brytania nie chce dokonać wpłaty do unijnego budżetu. Transport morski zyska Amerykański przemysł żeglugi transportowej liczy, że jego akcje wzrosną o 59 proc. w ciągu najbliższych 12 miesięcy. Chce iść wzorem debiutu Alibaby, który już na starcie pobił debiutowe rekordy. Analitycy obawiają się jednak, że spadające ceny surowców mogą przełożyć się na niższe zyski. Twoje auto ma W trosce o ochronę środowiska, portugalski rząd wprowadza nowe atrakcyjne przepisy dotyczące wycofywania z użycia starych, ponad 10-letnich samochodów. Ich właściciele zostaną wynagrodzeni kwotą kilku tysięcy euro. Czarny kwartał Amazona. Rozczarowały kwartalne wyniki Amazona - mimo obrotów powyżej 20 mld dolarów, gigant e-commerce przyniósł akcjonariuszom stratę netto 75 centów na akcji. Zdaniem ekspertów, Paula Sweeneya i Marka Lehmanna, akcjonariusze nadal pokładają ogromne nadzieje w spółce kierowanej przez ekscentrycznego miliardera Jeffa Bezosa. Ogłoszone wyniki za ostatni kwartał były najgorsze od 14 lat.
dodaj komentarz »
← NASTĘPNY WPIS
Świąteczna Godzilla

Świąteczna Godzilla

W pewnym centrum handlowym w Japonii, pracownicy postanowili uczcić narodowego potwora Kraju Kwitnącej Wiśni i stworzyli Godzillę ...
POPRZEDNI WPIS →
Zły Święty Mikołaj

Zły Święty Mikołaj

Święty Mikołaj nie dla wszystkich jest postacią wesołą i przyjacielską. Z pewnością nie jeden z Was posiada ...