0
Zamiast pokojówki robot. Hotel z nietypową obsługą

Zamiast pokojówki robot. Hotel z nietypową obsługą

W Japonii powstanie hotel, w którym gości będą obsługiwać roboty. Będą one wykonywały 90 proc. prac. Dzięki robotom, które w swoich ruchach i zachowaniach przypominają ludzi, hotel ma sporo zaoszczędzić. 10 maszyn będzie obsługiwało 72 pokoje. W zakres ich obowiązków wejdzie m.in. transport bagażu, sprzątanie pokoi i witanie gości w hotelowej recepcji.


czytaj więcej »

Zobacz inne informacje z kategorii
Oto najsmuklejsze smartfony Samsung zaprezentował smartfony Galaxy A5 i Galaxy A3 o ciekawym wzornictwie oraz zaawansowanych funkcjach umożliwiających korzystanie z sieci społecznościowych. Oba urządzenia są dostępne w różnych wersjach kolorystycznych i rozmiarach. tech.wp.pl WhatsApp ma już Mobilny komunikator WhatsApp zyskał w ciągu ostatnich 4 miesięcy 100 milionów nowych, aktywnych użytkowników - łącznie ma ich już ponad 400 milionów. tech.wp.pl Adobe automatycznie koryguje Firma Adobe udostępniła narządzie Camera Raw 8.3 (wtyczkę do Photoshopa), w którym najbardziej zaskakującą nowością jest dołożenie dedykowanych profili dla dwóch smartfonów. tech.wp.pl Projekt Elizjum - Australijscy programiści, tworzący w ramach konkursu na gry i programy na Oculus Rifta, postawili przed sobą niezwykle ambitne zadanie. Ambitne i niecodzienne. Chcą stworzyć wirtualny program, który pozwoli ludziom na ponowne spotkanie zmarłych, bliskich im osób. tech.wp.pl Polacy walczą o Dwa polskie projekty zostały nominowane do nagrody Webby Awards 2015, które jest najważniejszym wyróżnieniem w internecie. O statuetki "metalowych sprężyn" powalczą: strona o Powstaniu Warszawskim - Warsaw Rising 1944 oraz aplikacja dla dzieci na smartfona - Children’s Books. Laureatów w ok. 50 kategoriach wybierze nie tylko Międzynarodowa Akademia Sztuki Cyfrowej i Nauki, ale i sami internauci. Głosowanie w sieci kończy się 23 kwietnia. Nowy czytnik e-booków Linia czytników Onyx poszerzyła się o model Boox C65 Storia, przeznaczony dla osób poszukujących solidnego i wydajnego urządzenia w rozsądnej cenie. tech.wp.pl Duże problemy z Aktualizacja najnowszego systemu Microsoftu nie przebiega tak sprawnie, jak planowali jej twórcy. Użytkownicy urządzeń Microsoft Surface z Windowsem RT są najbardziej poszkodowaną grupą. tech.wp.pl Tesla podzieli się Szef firmy Tesla Elon Musk zasugerował, że jego firma rozważa "uwolnienie" swoich patentów, aby przyspieszyć rozwój samochodów z napędem elektrycznym.
dodaj komentarz »
← NASTĘPNY WPIS
Duda nie przemawiał

Duda nie przemawiał z głowy? Internauci śmieją się z "afery prompterowej"

Zwolennicy kandydata PiS na prezydenta przekonują, że Andrzej Duda - w odróżnieniu od urzędującej głowy państwa - ...
POPRZEDNI WPIS →
Centralnie zarządzana ekonomia

"Centralnie zarządzana ekonomia dzielenia się". Eksperci krytyczni

Nie mamy obecnie do czynienia z typowym kapitalizmem; w wyniku rozwoju technologii cyfrowych, pozwalających na nowe formy ...