-1
Z piasku wyrzeźbiła sobie 300 tys. zł. Wielki finał

Z piasku wyrzeźbiła sobie 300 tys. zł. Wielki finał "Mam talent!"

Tatiana Galitsyna wygrała szóstą edycję "Mam talent!". W wielkim finale zaprezentowała zjawiskowy pokaz "rzeźbienia" piaskiem. W pierwszej trójce znaleźli się także zespół Tekla Klebetnica oraz Santiago Gil.


czytaj więcej »

Zobacz inne informacje z kategorii
Arogancki Bieber, ewakuacja Kot, który sterroryzował rodzinę, pasażerowie uciekający z samolotu czy piosenka sfrustrowanych dyspozytorów numeru alarmowego? A może Justin Bieber, który zuchwale odpowiada śledczym albo niezwykła wizualizacja, pokazująca ruch lotniczy w typowy letni dzień? Które nagranie Waszym zdaniem zasługuje na miano najlepszego wideo tygodnia w tvn24.pl? Zagłosujcie w naszej sondzie. Podsumowanie roku czy Od kilku dni w sieci dużą popularnością cieszy się wideo będące podsumowaniem mijającego roku. "Zeitgeist 2014" różni się jednak od większości publikowanych podsumowań. To dlatego, że wideo jest kampanią społeczną, która uświadamia widzom, jak czują się ludzie chorzy na alzheimera. Legalny narkobiznes potrzebuje Legalna branża narkotykowa przeżywa w Kolorado złoty okres. Od stycznia sprzedaż marihuany w celach leczniczych wzrosła tam aż o 300 proc. Firmy pilnie poszukują rąk do pracy, bo nie nadąża z realizacją zamówień. Huragany, powodzie i Ataki zimy, rozległe powodzie, śmiercionośne huragany, gwałtowne trzęsienia ziemi, wybuchy wulkanów i intensywne deszcze. Tegoroczny rok był wyjątkowo bogaty w niebezpieczne zjawiska pogodowe. Ciało warte 1,5 Karierę zaczął w wieku 17 lat, po tym, gdy agent zobaczył jego zdjęcie w internecie. Dziś w rok zgarnia 1,5 mln dolarów. W całej branży nie ma modela, który na swojej urodzie zarabiałby więcej niż Sean O'Pry. To jednak nic w porównaniu z zarobkami najlepiej opłacanej modelki na świecie - Gisele Bündchen, na konto której w ciągu roku wpłynęło o 40 milionów więcej. Warszawskie powodzie sprzed Warszawa w XIX i XX wieku bardzo często zmagała się ze skutami ulewnych deszczy. Jedną z największych powodzi była ta z 1934 roku. Intensywne opady w dniach 13-17 lipca podniosły dorzecze Dunajca. Fala powodziowa spłynęła do Wisły. W Warszawie rzeka wylała parę dni później. Wtedy odnotowano polski rekord opadów, kiedy to 16 lipca na Hali Gąsienicowej spadło 255 l/mkw. deszczu. Dostali orgazmu na "Niektórzy myślą sobie, że siedzimy w wieży z kości słoniowej, patrząc z góry krytycznym okiem na filmowy krajobraz, nie czerpiąc z tego żadnej przyjemności" - napisali pokazując plakat, na którym nie tylko są nago, ale i w chwili odczuwania rozkoszy. W ten sposób najlepsi duńscy krytycy sparodiowali oryginalny plakat, na którym to samo zrobili aktorzy "Nimfomanki". Lech Wałęsa w Lech Wałęsa jako papież Franciszek? Nietypową przeróbkę zdjęcia zamieścił na swoim mikroblogu były prezydent. "Gratuluję poczucia humoru" - komentował jeden z internautów.
dodaj komentarz »
← NASTĘPNY WPIS
Atak tygrysa, wielki

Atak tygrysa, wielki przechył czy wyczyny kierowcy BMW? Wybierz wideo tygodnia

Kierowca wymuszający pierwszeństwo czy tygrys rzucający się na opiekuna? A może zawstydzona wicepremier Elżbieta Bieńkowska albo chłopiec, ...
POPRZEDNI WPIS →
Internet w całej

Internet w całej Polsce zostanie oficjalnie zmierzony. Operatorzy wyrazili zgodę

UKE i najwięksi operatorzy porozumieli się w sprawie sposobu prowadzenia prędkości internetu. tech.wp.pl ...