1

"Wyślemy brokat do ludzi, których nienawidzisz". Nietypowe bomby hitem internetu

Wysyłkę "brokatowej bomby" proponuje jeden z portali internetowych. Przesyłki z dużą ilością błyszczących drobinek mają być wysyłane osobom, których nie darzy się specjalnie sympatią. Choć inicjatywa cieszy się ogromnym zainteresowaniem, właściciel firmy chce ją sprzedać.


czytaj więcej »

Zobacz inne informacje z kategorii
Czy Święty Graal Odkrycie fal grawitacyjnych - "zmarszczek czasu" Wszechświata przewidzianych w teorii przez Einsteina pozwoli na ujednolicenie Teorii Wszystkiego. Jej definicja stanowi wyzwanie dla fizyków od lat, a odkryte przez superczuły teleskop na biegunie polarnym "zmarszczki" pomogą badaczom stać się demonami Laplace'a. Jak pokazać dźwięk?. Eugeniusz Rudnik zrewolucjonizował pojęcie muzyki z pomocą nożyczek i taśmy magnetofonowej. Odkrył wartość kryjącą się w urwanych, odrzuconych dźwiękach na długo przed nastaniem epoki DJ'ów. Dokument Zuzanny Solakiewicz "15 stron świata", którego został bohaterem, zachwycił Szwajcarów, którzy zakwalifikowali go do konkursu festiwalu filmowego w Locarno. Czy wygra, dowiemy się w sierpniu. Przechodzimy na czas Polska jest jednym z 70 krajów świata, w których obowiązuje zmiana czasu. Ponieważ czas letni czas letni kończy się w ostatnią niedzielę października, trzeba pamiętać, by w odpowiednim momencie cofnąć wskazówki zegarka. Będziemy bronić Japonii!. Japońskie ministerstwo obrony uczy dzieci o swoich siłach zbrojnych. Ostatnio opublikowało kreskówkę, w której przewodnikiem po świcie militariów jest ptak o imieniu Bo-Emon. Tłumaczy on dzieciom, jak działa i na czym polega służba w Japońskich Siłach Samoobrony. Sherlock Holmes ogłosił Benedict Cumberbatch, aktor znany z roli Sherlocka Holmesa, poinformował o swoich zaręczynach w staroświecki sposób - wykupił ogłoszenie w londyńskiej gazecie. Jego wybranką jest aktorka i reżyserka teatralna Sophie Hunter. Daty ślubu nie podano. Grenlandia płynie. Roztopowe Wraz z nadejściem dnia polarnego w rejonie arktycznym rozpoczyna się sezon roztopowy. Zaczynają działać promienie słońca, które przez poprzednie pół roku omijały te najbardziej wysunięte na północ obszary. Na Grenlandii utworzyły się roztopowe jeziora, które dodatkowo nasilają proces rozmarzania lodu. Jak yeti łapie Już kilka tysięcy osób obserwuje na Twitterze konto @BostonYeti2015. Dokumentuje ono wędrówki tajemniczej białej postaci po ulicach Bostonu. Czy na wielkie miasto wraz ze śniegiem spadł yeti? Milion na Times Milion ludzi, w tym gwiazdy rozrywki Taylor Swift i Idina Menzel, powitało Nowy Rok na Times Square. Kulminacyjnym punktem było opuszczenie o północy ogromnej kryształowej kuli z masztu wieżowca na tym nowojorskim placu, przy aplauzie rozentuzjazmowanego tłumu.
dodaj komentarz »
← NASTĘPNY WPIS
Jasna i długa

Jasna i długa smuga na polskim niebie. "Bogata krzywa blasku"

- Jasny i bardzo długi bolid pojawił się we wtorek wieczorem nad wschodnią Polską - poinformował Przemysław ...
POPRZEDNI WPIS →
Pod koniec stycznia

Pod koniec stycznia nastąpi bliskie i bezpieczne rendez-vous Ziemi z asteroidą

Asteroida opisana przez naukowców jako 2004 BL86, już wkrótce minie Ziemię w odległości równej trzykrotnemu dystansowi pomiędzy ...