-13
Wygrywamy zawody łazików marsjańskich, teraz sami je zorganizujemy

Wygrywamy zawody łazików marsjańskich, teraz sami je zorganizujemy

To już pewne. W 2014 roku po raz pierwszy odbędą się w Polsce prestiżowe European Rover Challenge - zawody łazików marsjańskich wzorowane na tych, które co roku na pustyni w stanie Utah organizuje The Mars Society.


czytaj więcej »

Zobacz inne informacje z kategorii
Snowden z Moskwy Były współpracownik wywiadu USA Edward Snowden, który ujawnił program masowej inwigilacji prowadzony przez amerykańską Agencję Bezpieczeństwa Narodowego (NSA), opowiedział się za nowymi międzynarodowymi normami, by uniknąć kolejnych nadużyć. Beyonce śpiewa specjalnie Beyoncé wydała nowy klip z okazji 7. rocznicy ślubu z Jayem-Z, ale ma on również promować nowy biznes jej partnera. Mąż wokalistki pod koniec marca został właścicielem serwisu streamingowego Tidal. Pod projektem rapera podpisali się najwięksi muzycy, w tym Madonna, Daft Punk, Kanye West i oczywiście żona założyciela. Nowa piosenka Beyonce jest dostępna tylko dla użytkowników serwisu. Wideoklip do rocznicowego singla "Die With You" został nagrany przez Jaya-Z. Orange rozbuduje swoją W II kwartale przyszłego roku Orange planuje mocno rozbudować funkcjonalność swojego rozwiązania NFC. tech.wp.pl Nowoczesne auta są Jeden z czołowych amerykańskich ekspertów od spraw bezpieczeństwa ostrzega, że chociaż nasze auta są dziś zlepkiem nowych technologii, ich zabezpieczenia tkwią wciąż w latach 80. tech.wp.pl W Google Glass Chociaż Google Glass jeszcze oficjalnie nie są dostępne na rynku, brytyjski resort transportu już myśli o tym, by zabronić kierowcom ich używania w trakcie prowadzenia samochodu. tech.wp.pl W Google Play Pracownicy Kaspersky Lab informują o zidentyfikowaniu dwóch mobilnych trojanów bankowych w oficjalnym sklepie z aplikacjami Google Play. Obydwa szkodliwe programy wykorzystywały wizerunek znanych brazylijskich banków i miały na celu przechwytywanie danych logowania do serwisów bankowych online. tech.wp.pl Facebook wchodzi do Facebook na razie testowo udostępnił wybranym użytkownikom nowe narzędzie - Facebook at Work. Pozwala ono m.in. na tworzenie firmowych i zawodowych profili. Hakerzy wykradli scenariusz W porównaniu z tą wiadomością informacja o kradzieży samochodów Jamesa Bonda i zmianie harmonogramu pracy na planie zdjęciowym nic nie znaczy. Sony Pictures dowiedziało się w sobotę, że w wyniku listopadowego ataku hakerskiego na jego serwery skradziona została jedna z pierwszych wersji scenariusza do filmu "Spectre", w którym agenta Jej Królewskiej Mości mamy zobaczyć w kinach 6 listopada przyszłego roku.
dodaj komentarz »
← NASTĘPNY WPIS
Robot nie do

Robot nie do zdarcia

Chodzi, skacze i robi gigantyczne wrażenie na naukowcach, bo jest podobny do człowieka, mimo że to robot. ...
POPRZEDNI WPIS →
Połączyli dwa spojrzenia

"Połączyli dwa spojrzenia w jedno"

Czym na Nobla zasłużyli sobie tegoroczni laureaci w dziedzinie chemii? Dzięki ich pracy "można było stworzyć programy ...