1
Wyciągnęli wrak z dna Bałtyku. Muzeum potwierdziło: Słynny Douglas już w porcie Marynarki Wojennej

Wyciągnęli wrak z dna Bałtyku. Muzeum potwierdziło: Słynny Douglas już w porcie Marynarki Wojennej

Wrak amerykańskiego bombowca Douglas A-20 został wydobyty z dna Bałtyku i ustawiony w porcie Marynarki Wojennej w Gdyni. Akcja trwała kilkanaście godzin i była utrzymywana w ścisłej tajemnicy. W poniedziałek Narodowe Muzeum Morskie potwierdziło, że amerykański bombowiec został wydobyty i znajduje się w Porcie Wojennym w Gdyni.


czytaj więcej »

Zobacz inne informacje z kategorii
40 minut biegał 40 minut grozy na ulicach chińskiego miasteczka. Film z rozwścieczonym bawołem zwyciężył w plebiscycie na wideo tygodnia w tvn24.pl. Na nagranie głosowało 28 proc. uczestników. Na drugim miejscu - pechowa przeprawa przez jezdniię (26 proc.). Trzecią pozycję zajął Kim Dzong Un w towarzystwie kobiet pilotów (12 proc.). Uderzył się w Nastolatek, któremu - jak mówili nauczyciele - słoń na ucho nadepnął, stał się multiinstrumentalistą. Co się wydarzyło po drodze? Wypadek, który przekreślił chłopakowi karierę sportową, ale niespodziewanie otworzył tę muzyczną. Historia powstańczej miłości Poznali się w czasie Powstania Warszawskiego 70 lat temu: on walczył w batalionie "Kiliński", ona była sanitariuszką. Historia ich miłości spodobała się wam w tym tygodniu najbardziej i zdobyła 64 proc. waszych głosów w sondzie Wideo tygodnia tvn24.pl. Na podium znalazł się także film z rzecznikiem ONZ, który popłakał się na wizji, mówiąc o Strefie Gazy i nagranie z wypadku 88-latki. Odkryto pięć planet, Naukowcy namierzyli pięć planet o rozmiarach Ziemi, które są prawie tak stare jak Wszechświat. Zdaniem ekspertów powstały mniej więcej w tym samym czasie, co Droga Mleczna, nasza rodzima galaktyka. Gwiazda Bollywood uderzona Znana indyjska aktorka i modelka Gauhar Khan została uderzona w twarz przez jedną z osób na widowni. Do incydentu doszło w trakcie nagrywania popularnego w Indiach muzycznego show. Mężczyzna tłumaczył policji, że był oburzony strojem artystki. Migający awatar i Za kilka lat problem komunikacyjny z osobami niesłyszącymi może zupełnie zniknąć. Wszystko za sprawą nowoczesnych technologii, które powstają w Polsce, ale zachwycają już cały świat. Osuwisko w Austrii Ze zbocza wzgórza w Linz w Austrii zaczęła osuwać się mokra ziemia. Jeden dom został zaklasyfikowany do rozbiórki, a sąsiednie są w niebezpieczeństwie. Mieszkańcy zostali ewakuowani z zagrożonych budynków. Chora nastolatka wstaje Sparaliżowana przez jedenaście dni nastolatka nagle wstaje z wózka, robiąc tym samym ogromną niespodziankę pielęgniarce, która się nią opiekuje. Kobieta nie kryje ogromnego zaskoczenia i wzruszenia. Nagranie z tego momentu trafiło kilka dni temu do sieci, gdzie bije rekordy popularności.
dodaj komentarz »
← NASTĘPNY WPIS
Była jego macochą,

Była jego macochą, teraz jest żoną. Miłość kontra prawo z finałem w sądzie

Po długiej batalii sądowej 45-letni Eric Holder poślubił swoją 48-letnią wybrankę, Elisabeth Lorentz. Kobieta była w przeszłości żoną ...
POPRZEDNI WPIS →
Drapieżne damy, co

Drapieżne damy, co dają całusy. Kamera TVN24 pod wodą z gwiazdami Afrykarium

Chętnie dają całusy i pozują do zdjęć. - To prawdziwe kobiety, damy na wybiegu - opisuje Paweł ...