0

"Wil może latać". Niesamowite zdjęcia dziecka z zespołem Downa

Alan Lawrence opublikował serię zdjęć, na których jego najmłodsze dziecko "lata". Chłopiec urodził się z zespołem Downa, a jego ojciec poprzez przerobione komputerowo zdjęcia chce pokazać, że "ludzie upośledzeni mogą robić wszystko o czym marzą". Fotografie mają pojawić się w specjalnym kalendarzu.


czytaj więcej »

Zobacz inne informacje z kategorii
Philae znalazł cząstki Uśpiony już lądownik Philae zdążył zdobyć pierwsze próbki z powierzchni komety 67P/Czuriumow-Gierasimienko. Wstępne wyniki opublikowało Niemieckie Centrum Aeronautyki (DLR). Okazało się, że na powierzchni komety znajdują się m.in. cząsteczki organiczne. Dzień Liczby Pi 5 dni przygotowań, niezawodna technika i kilkanaście minut recytacji – to przepis na sukces Dawida Wójcika, który z okazji Dnia Liczy Pi wziął udział w konkursie recytacji jej rozwinięcia. Z pamięci wyrecytował 1954 cyfry i ustanowił tym samym nowy rekord. Emocjonujące nagranie. Mężczyzna Czy buty wytrzymają temperaturę lawy? Mężczyzna na oczach grupy turystów przeprowadził eksperyment. Chcesz być niewidzialny Martwisz się, że policja i służby specjalne będą podsłuchiwały twoje rozmowy przez smartfona? Być może "blackphone" jest właśnie dla ciebie. Smartfon szyfrujący połączenia telefoniczne i i kodujący połączenia internetowe pojawi się w lipcu na amerykańskim rynku. Nie obsłużyli jej Czy w McDrive można zostać obsłużonym, gdy do okienka podjedzie się konno? Jak się okazało, przynajmniej w Wielkiej Brytanii, klientów w siodle się nie obsługuje. Kobieta, której odmówiono posiłku, nie chciała się jednak poddać i zapłaci za to grzywnę. Ślub Scarlett Johansson Małżeństwo Scarlett Johansson z jej francuskim narzeczonym zostanie zawarte w ciągu zaledwie kilku tygodni - donosi amerykański "New York Post". Aktorka, która spodziewa się pierwszego dziecka, miała zdradzić swoje plany na eleganckiej kolacji u Marthy Stewart. Pył kosmiczny pozwoli Każdego roku na powierzchnię Ziemi spada ok. 40 tys. ton pyłu kosmicznego, możliwe jest więc, że podczas odkurzania mieszkania pozbywamy się cząstek, które kiedyś budowały potężną planetoidę lub kometę. Naukowcy postanowili bliżej przyjrzeć się tym niewielkim fragmentom, bo mają nadzieję, że dzięki temu lepiej poznają tajemnice Kosmosu i życia na Ziemi. Skąd naprawdę pochodzi Nowe badania historyczne potwierdzają, że wbrew obiegowym opiniom słowo "pizza" nie pochodzi z Neapolu, ale z portowego miasta Gaeta w środkowych Włoszech. To tam w archiwum katedry przechowywany jest dokument z maja 997 roku, w którym znajduje się ta nazwa.
dodaj komentarz »
← NASTĘPNY WPIS
Buffett ma nosa.

Buffett "ma nosa". Pozbył się akcji Tesco tuż przed rekordową stratą sieci

Warren Buffett przed miesiącem pozbył się większości swoich udziałów w Tesco - informuje CNN Money. Inwestor giełdowy ...
POPRZEDNI WPIS →
Wpakował osiem kul

Wpakował osiem kul w komputer. Bo się zawieszał

37-letni Lucas Hinch z Colorado Springs odpowie za użycie broni palnej w granicach miasta. Twierdzi, że uczyni ...