0
WhatsApp broni się przed FBI. 
Zaczyna szyfrować wiadomości

WhatsApp broni się przed FBI. Zaczyna szyfrować wiadomości

Komunikator WhatsApp został wyposażony w pełne szyfrowanie. Rozwiązanie oparte jest na systemie TextSecure. Zabezpieczenia stworzyła grupa no-profit Open Whisper Systems.


czytaj więcej »

Zobacz inne informacje z kategorii
Pod ziemią wody Ze względu na wyjątkowe, widoczne z kosmosu bogactwo powierzchniowych wód, Ziemia jest nazywana Błękitną Planetą. To określenie może zyskać dodatkowe znaczenie, bo amerykańscy geolodzy ogłosili, że głęboko w jej wnętrzu znajdują się gigantyczne masy wody. Ten podziemny "ocean", objętością trzykrotnie przewyższający wszystkie naziemne zasoby, jest jednak zamknięty w chłonnym niebieskim minerale nazywanym ringwoodytem. Zaćmienie Słońca i W przyszłym roku czeka nas wiele astronomicznych atrakcji. Będziemy mogli podziwiać częściowe zaćmienie Słońca, całkowite zaćmienie Księżyca oraz "deszcz spadających gwiazd". Już teraz warto zanotować sobie odpowiednie daty w kalendarzu. Armani zapłacił zaległy Giorgio Armani zgodził się zapłacić 270 mln euro włoskiemu fiskusowi, kończąc w ten sposób spór podatkowy. Słynny włoski projektant nie podzieli więc losu swoich rodaków - Domenico Dolce i Stefano Gabbany, którzy w ub. roku zostali skazani, nieprawomocnym wyrokiem, na 20 miesięcy więzienia za oszustwa podatkowe. Aniołki w bieliźnie. 39 par skrzydeł, milion kryształków. Tak ozdobiono 81 zestawów bielizny, prezentowanych przez 47 modelek na pokazie Victoria's Secret, który po raz pierwszy odbył się w Londynie. Najnowsze show słynnej bieliźniarskiej marki pobiło jeszcze jeden rekord - finansowy. Pokaz kosztował 15 milionów dolarów i stał się najdroższym w historii. Oto Victoria's Secret Fashion Show w liczbach. Ameryka Południowa z NASA po raz kolejny dostarcza nam piękne widoki. Zobaczcie niezwykły timelapse z przelotu nad Ameryką Południową stworzony przez członków Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. Lądowanie na nich Kończą się dosłownie "w morzu", wznoszą tylko kilkanaście centymetrów nad nim albo są niesamowicie krótkie i położone między wysokimi szczytami. Ranking najbardziej zdumiewających lotnisk na świecie przedstawił CNN. Kot z parciem Futrzak nie dał szans konkurencji i po raz kolejny znalazł się w centrum zainteresowania - kot wskakujący na kamerę podczas relacji telewizyjnej podbił Wasze serca i wygrał w cotygodniowym plebiscycie na najlepsze wideo tygodnia w tvn24.pl. Drugie miejsce zajęło nagranie niepokornej kursantki, która uciekała egzaminatorowi po oblanym teście na prawo jazdy. Trzecie miejsce powędrowało do wideo z najgroźniej wyglądających wypadków samochodowych w historii. Jak Niemcy marnują Ponad miliard godzin miesięcznie spędzają przed komputerami nasi zachodni sąsiedzi - wyliczyła firma analityczna comScore. Najwięcej czasu pochłania przeglądanie portali społecznościowych, a najmniej - sportowych.
dodaj komentarz »
← NASTĘPNY WPIS
Naturalne zdrowe przekąski?

Naturalne zdrowe przekąski? Jemy ich coraz więcej

Wszystko sprzyja zdrowym przekąskom – konsumenci, regulatorzy i sieci handlowe. Polacy co roku jedzą ich o ok. ...
POPRZEDNI WPIS →
Kto z was,

"Kto z was, frajerzy, zamierza to kupić?" Nie o tym marzą internetowe narzeczone

Ten pierścionek zaręczynowy wyraźnie inspirowany jest mediami społecznościowymi. Nawiązuje do rzeczywistości wirtualnej, ale złoto i diamenty są ...