0
W ich nalotach zginęło blisko 1 tys. osób. Książę obiecał pilotom po bentleyu

W ich nalotach zginęło blisko 1 tys. osób. Książę obiecał pilotom po bentleyu

Członek saudyjskiej rodziny królewskiej złożył nietypową propozycję tym, którzy biorą udział w nalotach na Jemen. Książę chce ofiarować każdemu ze 100 pilotów po jednym, luksusowym bentleyu. Choć jego wpis na ten temat zdążył już zniknąć z internetu, wciąż nie brakuje krytycznych komentarzy pod jego adresem.


czytaj więcej »

Zobacz inne informacje z kategorii
Do końca obecnego Co 10 lat sezon sezon topnienia pokrywy lodowej Arktyki wydłuża się o kilka dni - donoszą naukowcy z NASA i z National Snow and Ice Data Centre. Istnieje ryzyko, że do końca obecnego stulecia Ocean Arktyczny latem będzie całkowicie pozbywać się lodu. Spadło 127 cm Mieszkańcy Niemiec, Szwajcarii, Austrii już mogą cieszyć się zimą. W niektórych miejscach spadło nawet 127 cm śniegu. Kierowcy nie byli przygotowani na zmianę pogody. Za to wypoczywający w Alpach nie powinni narzekać. Mroźny i piękny O poranku było wyjątkowo mroźnie. Miejscami termometry przy gruncie odnotowały -22 st. C. W tak pogodny, mroźny poranek na niebie można było podziwiać niezwykłe barwy. Reporterzy 24 i Reporterzy Kontaktu Meteo przesyłają do naszej redakcji zdjęcia tych podniebnych spektakli. Czy wszyscy piłkarze Nie milkną słowa zachwytu i podziwu dla polskich piłkarzy, którzy wygrali sobotni mecz z Niemcami. "Pokonaliśmy mistrzów świata, to dopiero mistrzostwo świata" - piszą internauci. Historia powstańczej miłości Poznali się w czasie Powstania Warszawskiego 70 lat temu: on walczył w batalionie "Kiliński", ona była sanitariuszką. Historia ich miłości spodobała się wam w tym tygodniu najbardziej i zdobyła 64 proc. waszych głosów w sondzie Wideo tygodnia tvn24.pl. Na podium znalazł się także film z rzecznikiem ONZ, który popłakał się na wizji, mówiąc o Strefie Gazy i nagranie z wypadku 88-latki. Nowy Rok co Sylwester na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej nie będzie miał końca. Załoga zamierza aż 16 razy witać 2015 rok. Natomiast oblewać nowy rok będą nie szampanem, ale... sokiem owocowym. Publiczne pieniądze poszły Lokalni politycy z Bolzano w Górnej Adydze na północy Włoch zrobili zakupy w sex shopie, korzystając z funduszy przeznaczonych na działalność partyjną. Miejscowa prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie zakupu zabawek erotycznych za publiczne pieniądze. Rak to najlepszy Zachorowanie na większość typów raka częściej wynika ze zwykłego pecha pacjenta niż z innych czynników, takich jak np. palenie czy niewłaściwa dieta - donoszą naukowcy z USA. Z kolei ekspert z Wielkiej Brytanii jest zdania, że skoro i tak trzeba umrzeć, rak jest najlepszą drogą do tego prowadzącą.
dodaj komentarz »
← NASTĘPNY WPIS
Chora nastolatka wstaje

Chora nastolatka wstaje z wózka. Film bije rekordy popularności

Sparaliżowana przez jedenaście dni nastolatka nagle wstaje z wózka, robiąc tym samym ogromną niespodziankę pielęgniarce, która się ...
POPRZEDNI WPIS →
Tak wygląda rozgwieżdżone

Tak wygląda rozgwieżdżone Los Angeles

Miejskie światła dodają uroku nocnym ulicom, jednak zabierają coś, co dała nam natura - niebo pełne gwiazd. ...