2
W Chinach jest tak gorąco, że można usmażyć jajko na karoserii samochodu

W Chinach jest tak gorąco, że można usmażyć jajko na karoserii samochodu

Mieszkańcy południowo-zachodniej prowincji Chin - Yunnan nie wychodzą w ostatnich dniach z domu bez parasola, kapeluszy i okularów przeciwsłonecznych. Odnotowano w tym regionie wysokie temperatury. W poniedziałek i wtorek termometry pokazały nawet 41 stopni, mimo że region jest uważany za ten o łagodnym klimacie. Stacja meteorologiczna wydała ostrzeżenie.


czytaj więcej »

Zobacz inne informacje z kategorii
Jestem gejem. Szef Tim Cook, szef koncernu Apple potwierdził oficjalnie to, co od lat była tajemnicą poliszynela. - Jestem dumny, że jestem gejem. Uważam, że homoseksualizm to jeden z największych darów, który dał mi Bóg - napisał. Szef Apple'a twierdzi, że fakt, iż jest gejem, pozwala mu lepiej zrozumieć, co to znaczy być w mniejszości. - To uczyniło mnie bardziej empatycznym i doprowadziło do bogatszego życia. Bywało, że było to trudne, ale jednocześnie dało mi pewność, że warto być sobą i podążać własną drogą, aby wznieść się ponad przeciętność. Homoseksualizm dał mi też skórę twardą niczym u nosorożca, która przydaje się, gdy jesteś prezesem Apple'a - podkreślił. Nie żyje biały Jeden z sześciu białych nosorożców północnych na świecie zdechł w zoo w San Diego. Na ziemi pozostało tylko pięć zwierząt tego gatunku. Te nosorożce drastycznie zbliżają się do granicy wyginięcia. Wiosna w grudniu. W tym miesiącu w polskich ogrodach zamiast śniegu możemy zobaczyć barwne kwiaty. Czujni internauci przesyłają nam zdjęcia ukazujące uroki nietypowej grudniowej aury. Synoptycy prognozują, że mróz nadejdzie dopiero za kilka dni. Kolorowe, pachnące, tradycyjne, Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, w którym niepowtarzalna, rodzinna atmosfera miesza się z zapachem choinki i domowych wypieków. Pokażcie nam, jak spędzacie ten wyjątkowy czas w roku. Czekamy na zdjęcia i filmy bożonarodzeniowych ozdób. Kuriozalna sprawa w Przed sądem w Viana do Castelo w Portugalii ruszył w środę proces surferów wzajemnie oskarżających się o kradzież fali i spowodowanie kolizji na morzu. Obaj zawodnicy uchodzą za największych sportowych rywali w tym północno-zachodnim regionie kraju. 30 lat istnienia - Było energetycznie, bo inaczej nie mogło być. Było przesympatycznie. Pojawili się moi eks-muzycy (...) To było dla mnie wielkie przeżycie - mówiła na antenie TVN24 Wanda Kwietniewska z zespołu Wanda i Banda. W czwartek grupa obchodziła 30-lecie istnienia. Z tej okazji zagrała koncert w warszawskiej Stodole. Rasizm, molestowanie seksualne "Niezliczone" rzekome przypadki rasizmu, seksizmu oraz dyskryminacji z powodu wagi i urody w najważniejszym sklepie amerykańskiej marki Abercrombie & Fitch opisała anonimowa pracownica firmy. To kolejne szokujące szczegóły dotyczące koncernu, którego wieloletni szef do niedawna nie chciał w sklepach i reklamach nikogo, kto nie mieści się w jego definicji ideału: młodych, chudych, pięknych i białych. Pierwsza kaczka. 10-letnia Gdy stylistka Susannah Constantine opublikowała fotografię swojej córki, została ostro skrytykowana przez obrońców praw zwierząt i internautów. Na zdjęciu 10-letnia dziewczynka trzyma w ręce martwą kaczkę, a twarz ma ubrudzoną krwią.
dodaj komentarz »
← NASTĘPNY WPIS
To jest dylemat:

To jest dylemat: pozostać z dziećmi w płonącym samochodzie czy wybiec pomiędzy lwy?

Podczas wielkanocnej wizyty w brytyjskim parku safari zapaliło się auto. Uwięziona w nim kobieta i dwójka jej ...
POPRZEDNI WPIS →
Słit focia i

"Słit focia" i hashtagi dla Ziemi na portalach społecznościowych

Agencja kosmiczna NASA zaprasza wszystkich obywateli naszej planety do wzięcia udziału w ogólnoświatowych obchodach Dnia Ziemi. Organizuje ...