-5

"Vogue" pobił rekord roku. Waży najwięcej ze wszystkich gazet

Amerykańska edycja "Vogue'a", najbardziej wpływowego magazynu o modzie na świecie, pobiła rekord. Wrześniowy numer waży 3 kg i ma 665 stron samych reklam. "To najcięższy i najbardziej dochodowy numer ze wszystkich gazet na rynku w tym roku, a także drugi najlepszy wynik w 121-letniej historii samego »Vogue'a«" - podają branżowe media.


czytaj więcej »

Zobacz inne informacje z kategorii
Dwa nagie miecze W sobotę na Polach Grunwaldzkich - tak jak przed wiekami - Zakon Krzyżacki został rozgromiony przez sprzymierzone wojska polsko-litewskie, a Wielki Mistrz Zakonu Ulrich von Jungingen poległ. Inscenizacja, mimo deszczu, zgromadziła kilkadziesiąt tysięcy publiczności. Asteroida, która o Asteroida, która w poniedziałek dokładnie o godz. 17.19 naszego czasu minęła Ziemię, podróżuje w towarzystwie innego mniejszego obiektu. Naukowcy podejrzewają, że kompanem kosmicznej skały jest jej naturalny satelita. Gejowskie sado-maso na Fińska poczta pokazała 33 nowe wzory znaczków, które wypuści w tym roku. Wśród scen zimowych i jesiennych ogrodów są też te bardziej "niegrzeczne": pokazujące tematykę męskiego homoerotyzmu. Ich autorem jest jeden z najbardziej cenionych fińskich ilustratorów i kultowy artysta subkultury gejowskiej - Touko Laaksonen, znany jako Tom of Finland. Oscar i manifest, - To jest czas na zrównanie płac dla wszystkich raz na zawsze i wyrównanie praw kobiet – zaapelowała ze sceny Patricia Arquette, zdobywczyni Oscara dla najlepszej aktorki za rolę drugoplanową w filmie "Boyhood". Jej przemówienie ożywiło publiczność, głównie Meryl Streep, która z uśmiechem na twarzy wtórowała aktorce, wielokrotnie krzycząc "tak". Nękała Baldwina telefonami Kanadyjka, która m.in. mailami i telefonami nękała amerykańskiego aktora Aleca Baldwina, została skazana za stalking na 210 dni aresztu - poinformowała stacja telewizyjna CNN. Muzułmańska panna młoda Muzułmanka Manal Kassem przerwała swój ślub, by pojechać w miejsce, gdzie mieszkańcy Sydney oddają hołd zakładnikom zabitym w kawiarni w centrum miasta. Gdy kobieta składała tam swój ślubny bukiet, zebrany tłum bił jej brawo. Tak wyglądałby powrót Właśnie taki widok ujrzeliby astronauci wracający z dalekiej kosmicznej wyprawy. Po raz pierwszy możemy obejrzeć rzeczywisty, a nie stworzony w studiu filmowym, obraz wirującej, stopniowo przybliżającej się w kadrze Ziemi okrążanej przez Księżyc. Historyczne zdjęcia wykonała zmierzająca w kierunku Jowisza sonda kosmiczna Juno. Jedyne prawdziwe i Nie cichną głosy krytyki pod adresem Radosława Sikorskiego, który zamiast odpowiedzieć na wszystkie pytania, postanowił zakończyć swoją konferencję i wyjść, odsyłając dziennikarzy do tekstu na jednym z portali internetowych. Nietypowe zachowanie szybko stało się głównym tematem memów.
dodaj komentarz »
← NASTĘPNY WPIS
Machaliście Saturnowi? Tak

Machaliście Saturnowi? Tak wyglądaliście z odległości prawie 1,5 mld km

Pierwsze zdjęcie z "dnia, w którym uśmiechnęła się Ziemia", opublikowane. Błękitna Planeta, sfotografowana z okolic Saturna, wygląda ...
POPRZEDNI WPIS →
Nie obsłużyli jej

Nie obsłużyli jej w McDrive, więc weszła z koniem do środka

Czy w McDrive można zostać obsłużonym, gdy do okienka podjedzie się konno? Jak się okazało, przynajmniej w ...