-14

"Vanity Fair" wybrał najlepiej ubranych na świecie. Jest Polka, ale to nie Kasia Tusk

Kerry Washington, aktorka znana z "Django", została uznana za najlepiej ubraną osobę na świecie przez magazyn "Vanity Fair". Na prestiżowej liście znaleźli się również m.in. Beyoncé, Kate Middleton, Charlize Theron i Justin Timberlake. Po raz pierwszy do śmietanki towarzyskiej dołączył także przedstawiciel blogosfery modowej. Nie była to jednak Kasia Tusk.


czytaj więcej »

Zobacz inne informacje z kategorii
Skrzypce z Titanica Skrzypce, które - jak wiele na to wskazuje - grały do końca na Titanicu nim statek poszedł na dno w czasie dziewiczego rejsu w 1912 roku, zostały sprzedane w sobotę na aukcji za 900 tysięcy funtów (około 4,4 mln zł). 17-latek z Polski Licealista z Wrocławia został nagrodzony w prestiżowym konkursie fotografii przyrodniczej organizowanym przez Narodowe Muzeum Historii w Londynie i BBC. Zdjęcie sowy uszatej siedzącej na świerku w Austrii dało Mateuszowi Piesiakowi pierwsze miejsce w kategorii 15-17 lat. Główną nagrodę - Wildlife Photographer of the Year 2013 - zdobył fotograf z RPA, który uwiecznił afrykańskie słonie. - Polowanie na idealny kadr zajęło mi 10 lat - zdradził. NASA ogłasza ogólnoświatowy Szósta planeta od Słońca, druga największa po Jowiszu, jest prawdopodobnie najbardziej fotogeniczną w całym Układzie Słonecznym. Wyjątkową urodę Saturna, bo o nim mowa, od dekady dokumentuje sonda Cassini. Z okazji jej jubileuszu NASA zaprasza wszystkich chętnych do pokazania własnych wizji tej planety, stworzonych z bogatych zasobów zdjęć przysłanych z kosmosu. Z kamerką Go Być astronautą. Wielu o tym marzy, ale niewielu realizuje to marzenie. By ów sen się ziścił, konieczne jest podporządkowanie mu całego życia zarówno zawodowego, jak i osobistego. Nagroda jest jednak bezcenna, bo któż by nie chciał choć raz w życiu spojrzeć na Błękitną Planetę z pokładu Międzynarodowej Stacji Kosmicznej? Trefny euro zamiast W jednym z wpisów Donalda Tuska na Twitterze zamiast "strefy euro" pojawił się "trefny euro". Być może byłemu polskiemu premierowi psikusa spłatała "sztuczna inteligencja", podpowiadająca słowa podczas pisania na telefonie. Tak czy owak, lapsus szybko wychwycili internauci i orzekli, że "trefny euro" przejdzie do kanonu. Stanął przed Hollywood Żartował i śpiewał, ale to tym występem zaskoczył wszystkich. Prowadzący tegoroczną galę Oscarów Neil Patrick Harris w pewnym momencie pojawił się na scenie w samej bieliźnie. Oprócz tego aktor rozdawał też gwiazdom statuetki z klocków i przewidział, że "reżyser z Polski wygłosi zbyt długie przemówienie". Deszcz w proszku Solid Rain - bo tak nazwano proszek - powoduje, że woda zmienia swoją konsystencję w galaretę. Substancja, która wywołuje ten efekt, absorbuje jej cząsteczki, nie pozwalając na parowanie jej do atmosfery. Dzięki temu rośliny mogą rosnąć nawet na pustyni. W atmosferę ziemską Nad Pensylwanią w Stanach Zjednoczonych można było zaobserwować meteor, który emitował więcej światła niż nasz naturalny satelita. Kosmiczna skała wpadła w atmosferę ziemską we wtorek nad ranem.
dodaj komentarz »
← NASTĘPNY WPIS
Zabił sąsiada? Ćpał?

Zabił sąsiada? Ćpał? Milioner, który stoczył się na dno? Powstaje film o twórcy antywirusa

Praca dla rządu, stworzenie popularnego programu antywirusowego, miliony na koncie, pijaństwo, ćpanie, orgie z prostytutkami, podobno nawet ...
POPRZEDNI WPIS →
Bzykaj się ze

"Bzykaj się ze znajomymi" pozwane. Nazwa zastrzeżona?

Zynga, znana firma tworząca gry na Facebooka, pozwała twórców aplikacji "Bang With Friends", za to jaką nazwę ...