-8
USA przyznają: dyskretnie pomogliśmy stworzyć

USA przyznają: dyskretnie pomogliśmy stworzyć "kubańskiego Twittera"

Władze Stanów Zjednoczonych potwierdziły w czwartek, że w 2010 roku agencja ds. rozwoju międzynarodowego USAID uruchomiła na Kubie serwis społecznościowy, zwany "kubańskim Twitterem", którego celem było zwiększenia dostępu Kubańczyków do informacji.


czytaj więcej »

Zobacz inne informacje z kategorii
Antybiotyk na HIV, Jeden z powszechnie używanych antybiotyków może być pomocny w leczeniu chorób o podłożu wirusowym, np. zapalenia wątroby czy polio - wykazała dr Kamila Stokowa-Sołtys z Uniwersytetu Wrocławskiego. Badania są na wstępnym etapie, ale ich wyniki są obiecujące. Jak podłączyć sprzęt Jaka technologia komunikacji będzie najbardziej odpowiednia do naszych zastosowań? Bluetooth czy Wi-Fi Direct, MHL czy Miracast? Ten przewodnik pomoże wam wybrać rozwiązanie dostosowane do każdego rodzaju potrzeb. tech.wp.pl Przegląd prasy: Już Spółka Nano Carbon, w której udziały mają miedziowy koncern KGHM i Agencja Rozwoju Przemysłu, zabrała się - jako pierwsza w Polsce - do spieniężenia rodzimych prac badawczych nad grafenem - informuje "Puls Biznesu". Amerykanie wysyłają podwodnego Stany Zjednoczone wysyłają w rejon poszukiwań zaginionego boeinga Malaysian Airlines podwodnego drona, zdolnego do przeszukiwania wód na głębokości 4,5 km - podał w poniedziałek Pentagon. Jedno kliknięcie ułatwi Strona internetowa, która pomoże znaleźć informacje, jak załatwić sprawę w sądzie i ile to kosztuje, pojawi się na początku 2014 r. Znajdą się na niej również m.in. nazwiska biegłych i komorników - informuje "Rzeczpospolita". tech.wp.pl Motorola ma 6 Według najnowszych danych Kantar Worldpanel, Motorola w ciągu pół roku zdobyła 6 proc. brytyjskiego rynku smartfonów za sprawą niedrogiego modelu Moto G. tech.wp.pl Polskie firmy pokażą się w To będzie największe wydarzenie dyplomacji ekonomicznej organizowane przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych w ciągu ostatnich kilku lat i na pewno największe w USA – powiedziała „Pulsowi Biznesu” wiceminister spraw zagranicznych Katarzyna Kacperczyk. iPhone 5C będzie iPhone będzie tańszy. Forma Apple zaprezentowała we wtorek tańszą wersję iPhone'a 5C z 8 GB pamięci, a także "wskrzesiła" czwartą generację iPada.
dodaj komentarz »
← NASTĘPNY WPIS
Microsoft wprowadzi Windowsa

Microsoft wprowadzi Windowsa do samochodów

Wygląda na to, że moda na synchronizację smartfona z kokpitem samochodu zatacza coraz szersze kręgi. O rozpoczęciu ...
POPRZEDNI WPIS →
Łotwa: trzymiesięczny zakaz

Łotwa: trzymiesięczny zakaz nadawania dla rosyjskiej telewizji

Łotewska Rada ds. mediów elektronicznych nałożyła na rosyjski kanał RTR trzymiesięczny zakaz nadawania. Podano, że stacja naruszała ...