0
USA oskarżają chińskich hakerów. 
Precedensowa sprawa o cyberszpiegostwo

USA oskarżają chińskich hakerów. Precedensowa sprawa o cyberszpiegostwo

Amerykańska Prokuratura Generalna oskarżyła pięciu chińskich "wojskowych hakerów" o cyberszpiegostwo. To pierwsza tego rodzaju sprawa w USA wymierzona w hakerów pracujących dla władz w Pekinie. Władze chińskie wyraziły "oburzenie" zarzutami i określiła je jako "sfabrykowane".


czytaj więcej »

Zobacz inne informacje z kategorii
Historyczny Apple-1 na Komputer, który Steve Jobs sprzedał prowadząc firmę w garażu swoich rodziców w 1976 roku za 600 dolarów, trafi na aukcję. Ma się ona odbyć w grudniu - poinformował w poniedziałek dom aukcyjny Christie's. Oczekuje się, że komputer może osiągnąć cenę pół miliona dolarów. Nowe na rynku Firma Maxell wprowadziła na polski rynek serię ładowarek do akumulatorków niklowo-metalowo-wodorowych.Urządzenia umożliwiają ładowanie akumulatorków w rozmiarach AA i AAA. W ofercie znalazły się 2 propozycje ładowarek: standardowa (ładowanie 9 godzin) oraz quick (ładowanie ekspresowe 5 godzin). tech.wp.pl Przegląd prasy: Rosjanie Teza Waldemara Skrzypczaka o tym, że kody źródłowe do dronów oferowanych Polsce przez jedną z izraleskich firm mogą być w rękach Rosjan, ma potwierdzenie w informacjach opublikowanych przez Wikileaks - pisze "Dziennik Gazeta Prawna". Były wiceszef MON przedstawił taką wersję w wywiadzie dla DGP, a w dniu publikacji rozmowy podał się do dymisji. MSI S12/S12T - Firma MSI zaprezentowała model S12/S12T - nowy laptop wyposażony w APU Kabini od AMD, Windows 8, 10 calowy ekran dotykowy, złącza USB 3.0 i HDMI oraz kamerę internetową. tech.wp.pl Tracer Beat - Tracer wprowadził do sprzedaży bezprzewodowe słuchawki Beat. Urządzenie do komunikacji wykorzystuje technologię Bluetooth. tech.wp.pl Terapeuta, opiekun seniorów Android-prezenter, terapeutyczny mówiący pluszak i sympatyczny mały pocieszyciel - to tylko kilka robotów prezentowanych na wystawie w Tokio. Czy mogą pozwolić sobie na nie zwykli zjadacze chleba? Kuba otwiera sie Kubański artysta Kcho otrzymał zgodę od państwowej sieci telekomunikacyjnej Etecsa, na stworzenie pierwszego publicznego odbiornika radiowego w jego centrum kultury w Hawanie. Szef Tesli zapowiada Ile może być warty tweet szefa Tesli Elona Muska? Nawet 2 mld dolarów - podaje CNN Money. Wszystko po tym, jak na początku października szef Tesli napisał na popularnym serwisie społecznościowym, że "nadszedł czas, aby ujawnić nowy model D i jeszcze coś". Premiera zaplanowana jest na dziś.
dodaj komentarz »
← NASTĘPNY WPIS
Rosyjski supermyśliwiec coraz

Rosyjski supermyśliwiec coraz bliżej. Wojsko rozpoczęło próby

Rosyjskie lotnictwo rozpoczęło oficjalne próby państwowego nowe T-50. To pierwsza rosyjska maszyna piątej generacji, która ma umożliwić ...
POPRZEDNI WPIS →
Kłopoty eBay. Prosi,

Kłopoty eBay. Prosi,
aby zmienić hasła

eBay, czyli jeden z największych na świecie serwisów aukcyjnych ma poważne kłopoty. W środę firma poinformowała, że ...