0
Twitterowi rośnie liczba użytkowników. Ale rynki rozczarowane

Twitterowi rośnie liczba użytkowników. Ale rynki rozczarowane

W trzecim kwartale Twitter zanotował podwojenie sprzedaży i 23-proc. wzrost aktywnych użytkowników. Firma podała, że między lipcem a wrześniem zyskała 13 milionów użytkowników i ma ich teraz 284 miliony.


czytaj więcej »

Zobacz inne informacje z kategorii
Płać iPhonem. Ale Po tym jak Apple zaprezentował nowe produkty i przedstawił swój system płatności pojawiły się pytania o bezpieczeństwo naszych danych. Nokia ma 90 Firma analityczna AdDuplex podała kolejne statystyki dotyczące segmentu smartfonów z systemem Windows Phone. tech.wp.pl Yahoo! będzie chronił Amerykańska Narodowa Agencja Bezpieczeństwa będzie miała problem z czytaniem cudzej, prywatnej korespondencji wysyłanej i odbieranej za pomocą Yahoo!. Internetowy gigant zapowiedział wielkie wdrożenie szyfrowania transmisji. tech.wp.pl Tablety w prezencie Na Święta w Orange mozna kupić wybraną usługę stacjonarną lub mobilną, by dostać w prezencie tablet za symboliczną złotówkę. Oprócz niższych cen Neostrady czy bezpłatnych, nielimitowanych SMS-ów w Smart Planach z niższym abonamentem, w świątecznych promocjach czekają też najnowsze smartfony dostępne wyłącznie w Orange, m. in: Samsung Galaxy Core Plus, HTC Desire 300 oraz Nokia Lumia 625 w specjalnej edycji. Kupujący mobilny internet mogą zaś wybrać router do szybkiego, mobilnego internetu Huawei E5776. tech.wp.pl 60 mld godzin Dwa miesiące temu Microsoft pochwalił się, że sprzedał już 100 milionów licencji na Windows 8 od dnia jego premiery, czyli tyle samo, co licencji na Windows 7 w podobnym okresie od premiery. Teraz chwali się kolejnymi statystykami. tech.wp.pl Seed: smartfon, tablet, Seed – tak nazywa się urządzenie, a może raczej cały system urządzeń, zaprojektowany przez studenta inżynierii z Uniwersytetu w Cape Town. tech.wp.pl Facebook: drony dostarczające Ostatnim głośnym zakupem Facebooka jest Oculus Rift. Jednak znacznie ciekawszym kierunkiem rozwoju imperium Zuckerberga są drony. tech.wp.pl Pełnosprawni w sieci? Urzędy, organizacje i firmy chcące dostosować swoje strony internetowe do potrzeb osób niepełnosprawnych mogą skorzystać z pomocy Polskiej Akademii Dostępności, która bezpłatnie dostarcza szablony stron i narzędzia umożliwiające tworzenie serwisów www.
dodaj komentarz »
← NASTĘPNY WPIS
Lekarz w smartfonie.

Lekarz w smartfonie. Apple, Facebook i Google zrewolucjonizują branżę medyczną?

Kontrolują pracę serca, monitorują sen, a nawet badają przebieg ciąży. Mobilne aplikacje zdrowotne powstają jak grzyby po ...
POPRZEDNI WPIS →
Nie wszyscy chcą

Nie wszyscy chcą Apple Pay. Dwie duże sieci powiedziały "nie"

Na całym świecie jest wielu innych detalistów, z którymi możemy współpracować - tak szef Apple Tim Cook ...