-12
Twitter zmienia reguły. 
Udostępni dane użytkowników

Twitter zmienia reguły. Udostępni dane użytkowników

Amerykański portal społecznościowy Twitter ustąpił pod naciskiem francuskich sądów oraz organizacji broniących praw człowieka i poinformował, że udostępnił dane autorów wpisów antysemickich.


czytaj więcej »

Zobacz inne informacje z kategorii
IKO dostępne dla PKO BP umożliwił korzystanie z IKO klientom Inteligo. Mogą z niej korzystać także klienci firmowi prowadzący indywidualną działalność gospodarczą lub wykonujący wolny zawód. tech.wp.pl Wirtualny wyścig zbrojeń. Alarmujący raport brytyjskiej parlamentarnej komisji ds. wywiadu. W globalnej rywalizacji pojawił się nowy i bardzo niepokojący trend: rządy wynajmują hakerów, żeby przypuszczali cyberataki na inne państwa. Zwłoki nastolatka na Mieszkaniec Kalifornii, Jose Barrera, odkrył zarejestrowane na Google Maps zdjęcie zwłok swojego syna, zastrzelonego w 2009 r. Google Maps zapowiedziało, że firma w możliwie najszybszym tempie usunie zarejestrowany w bazie satelitarny obraz. Własna książka: konwertujemy Mając sformatowany tekst, możemy przystąpić do jego konwersji. Nie możemy jednak zapomnieć o przygotowaniu atrakcyjnej okładki, bo czytelnicy kupują oczami. tech.wp.pl Promocyjne doładowania z W Orange dostępna jest promocja doładowań robionych za pomocą aplikacji mPotwór. tech.wp.pl Udany eksperyment z Doprowadzili do fuzji jądrowej, a to, co otrzymali w jej wyniku jest bardzo obiecujące. Amerykanom udało się sprawić, by w czasie eksperymentu z użyciem potężnego lasera zyskać energię, a nie ją tracić. 1500 litrów wody - Żeby wypić filiżankę herbaty, trzeba zużyć 300 filiżanek wody - przekonują wrocławscy naukowcy. Specjaliści znad Odry z kolegami z europejskich uczelni sprawdzają, jak wykorzystywana jest woda. I czy wystarczy jej dla przyszłych pokoleń. Pekin wymusza niższe Mercedes Benz został w Chinach ukarany grzywną wysokości 350 milionów juanów (57 mln dolarów) za sprzeczne w tym kraju z prawem praktyki cenowe - poinformowała w czwartek chińska agencja prasowa Xinhua.
dodaj komentarz »
← NASTĘPNY WPIS
Ten zegar może

Ten zegar może na nowo zdefiniować sekundę

Zespół francuskich naukowców z Obserwatorium Paryskiego twierdzi, że skonstruował nowy rodzaj zegara atomowego, który traci tylko jedną ...
POPRZEDNI WPIS →
Wirus HIV, który

Wirus HIV, który leczy

Opracowana przez włoskich lekarzy terapia genowa umożliwiła pokonanie nieuleczalnych dotąd chorób odkrywcy.pl ...