0
Turysta uwięziony w księgarni, uwolniony dzięki Twitterowi

Turysta uwięziony w księgarni, uwolniony dzięki Twitterowi

Samotna noc spędzona w księgarni to marzenie wielu miłośników książek. Przypadkowo spełnił je pewien Amerykanin, który utknął w zamkniętym sklepie. Z pomocą internautów, mężczyzna w jedną noc niespodziewanie stał się gwiazdą mediów społecznościowych.


czytaj więcej »

Zobacz inne informacje z kategorii
Czekali na to Już we wtorek, po 150 latach spełni się marzenie milionów Turków - otwarty zostanie kolejowy tunel pod cieśniną Bosfor łączący Europę z Azją. Premier Turcji Recep Tayyip Erdogan podkreślił, że budowla zapewniająca połączenie kolejowe "Londynu z Pekinem", będzie służyła nie tylko Stambułowi i Turcji, ale całemu światu. Chiński rząd nie Chińskie władze wykluczyły we wtorek możliwość zakupu komputerów wyposażonych w system operacyjny Windows 8 firmy Microsoft. Rząd w Pekinie jako największy odbiorca oprogramowania w kraju zdecydował, że nowy sprzęt musi być wyposażony w inny program. Zaprezentowano sztuczne serce Specjaliści Texas Heart Institute w Houston zaprezentowali sztuczne serce nowej generacji nazwane BiVACOR, które nie bije, ale może pompować krew przez wiele lat, nawet do końca życia chorego - informuje "ABC News". tech.wp.pl Rosjanie pobili rekord Rosyjscy astronauci zainstalowali na ISS dwie kamery, dzięki którym moglibyśmy "na żywo" oglądać naszą planetę. Niestety po testach sprzętu okazało się, że nie można nawiązać z nim kontaktu, dlatego zdemontowali kamery i wrócili z nimi na pokład ISS po ponad ośmiu godzinach. Choć sukces nie został osiągnięty, Rosjanie pobili rekord długości przebywania w przestrzeni kosmicznej. Tesla podzieli się - Uwolnienie patentów przez Teslę przyspieszy rozwój motoryzacji - uważa Szymon Sołtysik z TopGear Polska. W rozmowie z TVN24 Biznes i Świat zastrzega jednak, że istotne będzie także teraz to, co dalej z patentami zrobią inne firmy. Polacy kradną w Polakom ciągle wydaje się, że w internecie wszystko jest za darmo. Ściągają muzykę, a ulubione filmy i seriale oglądają na serwisach z nielegalnymi treściami. Niektórzy nawet nie wiedzą, że oglądając w internecie mecz piłkarski często okradają firmę, która za jego nadawanie musiała słono zapłacić. Droga do zmiany tej sytuacji jest długa i kręta, ale do przejścia. Już niebawem będziemy Elon Musk - znany miliarder, wizjoner i założyciel takich firm jak Tesla Motors, PayPal i SpaceX - podczas ostatniej międzynarodowej konferencji poświęconej rozwojowi przestrzeni kosmicznej opowiedział o swoich planach dotyczących komercyjnej eksploracji najbliższych zakątków wszechświata. tech.wp.pl 12-latek zaprojektował smartwatch Davis Borrow, 12-letni biznesmen z USA zadziwił szefów największych firm produkujących sprzęt elektroniczny. Zainspirowany pszczołami i wyglądem plastra miodu chłopak zaprojektował nowy smartwatch.
dodaj komentarz »
← NASTĘPNY WPIS
12-latek zaprojektował smartwatch

12-latek zaprojektował smartwatch jak... plaster miodu. Lenovo inwestuje w projekt

Davis Borrow, 12-letni biznesmen z USA zadziwił szefów największych firm produkujących sprzęt elektroniczny. Zainspirowany pszczołami i wyglądem ...
POPRZEDNI WPIS →
Czy Apple Pay

Czy Apple Pay oznacza koniec kart kredytowych? 

- Rynek kart kredytowych ma się świetnie. Spodziewamy się, że ludzie jeszcze bardzo długo będą ich używali. ...