0
Turysta uwięziony w księgarni, uwolniony dzięki Twitterowi

Turysta uwięziony w księgarni, uwolniony dzięki Twitterowi

Samotna noc spędzona w księgarni to marzenie wielu miłośników książek. Przypadkowo spełnił je pewien Amerykanin, który utknął w zamkniętym sklepie. Z pomocą internautów, mężczyzna w jedną noc niespodziewanie stał się gwiazdą mediów społecznościowych.


czytaj więcej »

Zobacz inne informacje z kategorii
Nowa odsłona walki Mafialeaks - to nazwa zainaugurowanego we Włoszech portalu, za pośrednictwem którego można przekazywać anonimowo informacje na temat przestępczości zorganizowanej wymiarowi sprawiedliwości, siłom porządkowym, dziennikarzom i stowarzyszeniom antymafijnym. Największy pechowiec na Australia była jednym z pierwszych krajów, w których sprzedawane są nowe modele iPhone’ów. Tak jak w USA, tak i tam ustawiały się długie kolejki, a ludzie poświęcali noce, aby być jednymi z pierwszych posiadaczy nowego produktu Apple. Wśród nich największy pechowiec. tech.wp.pl Ulga na internet? Jak odliczyć ulgę podatkową na internet? Wyjaśnił Paweł Blajer w programie "Biznes dla ludzi" w TVN24 Biznes i Świat. Lenovo kupił Motorolę. Największy na świecie producent komputerów osobistych - chiński koncern Lenovo - sfinalizował w czwartek przejęcie od Google'a firmy Motorola - pioniera telefonii komórkowej. Być jak Wałęsa. O PRL można uczyć się z podręczników do historii, ale nie tylko. Z takiego założenia wyszli twórcy strategicznej, edukacyjnej gry "Solidarność-Menadżer Konspiracji", która ma pozwolić graczom wczuć się w role opozycjonistów z lat 80. XX wieku. Gra powinna być gotowa do końca roku. Będą łapać gazy Argentyńscy naukowcy z National Institute of Agricultural Technology (INTA) opracowali metodę, dzięki której można przetworzyć wydalany przez krowy metan - jeden gazów cieplarnianych - w czystą energię. Jedna krowa emituje dziennie co najmniej tysiąc litrów gazów; po oczyszczeniu daje to 250-300 litrów metanu. Tablety i smartfony Za 5 lat tablet będzie miał już niemal co trzeci Polak, a smartfony zdecydowana większość - pisze "Rzeczpospolita", powołując się na raport firmy doradczej PwC. tech.wp.pl Odkryto nowy egzoksiężyc? Egzoksiężyc, a więc naturalny satelita planety pozasłonecznej, mógł zostać odkryty przez amerykańskich naukowców. - Jeśli to prawda, odkrycie jest spektakularne - komentują eksperci z NASA. Mimo, że nie można jednoznacznie stwierdzić, czy zaobserwowany obiekt to rzeczywiście egzoksiężyc, specjaliści wierzą, że wyniki ich badań okażą się przełomem.
dodaj komentarz »
← NASTĘPNY WPIS
12-latek zaprojektował smartwatch

12-latek zaprojektował smartwatch jak... plaster miodu. Lenovo inwestuje w projekt

Davis Borrow, 12-letni biznesmen z USA zadziwił szefów największych firm produkujących sprzęt elektroniczny. Zainspirowany pszczołami i wyglądem ...
POPRZEDNI WPIS →
Czy Apple Pay

Czy Apple Pay oznacza koniec kart kredytowych? 

- Rynek kart kredytowych ma się świetnie. Spodziewamy się, że ludzie jeszcze bardzo długo będą ich używali. ...