-10
Turcja wczoraj odblokowała Twittera, ale dzisiaj zablokowała YouTube

Turcja wczoraj odblokowała Twittera, ale dzisiaj zablokowała YouTube

Turecki urząd telekomunikacji (TIB) zablokował portal YouTube - informuje Reuters. Serwis, który umożliwia internautom bezpłatne umieszczanie i oglądanie filmów, według władz tego kraju "zagraża bezpieczeństwu narodowemu".


czytaj więcej »

Zobacz inne informacje z kategorii
Ekstremalnie szybka karta SanDisk wprowadza na rynek nowe karty pamięci UHS-I, SanDisk Extreme microSDHC i microSDXC o pojemności 64GB. Ich zaletą są bardzo wysokie prędkości odczytu sięgające 80 MB/s i zapisu do 50 MB/s. tech.wp.pl Komety śmierdzą zgniłymi Wszystko we wszechświecie ma zapach. Komety, te piękne kosmiczne twory z długim ogonem, które możemy czasem śledzić na nocnym niebie, również go posiadają. Tyle że nie jest to woń fiołków ani francuskich perfum. tech.wp.pl Będzie wspólna sieć Zasady aukcji na dostęp do szybkiego mobilnego internetu (LTE) powinny zostać zmienione - uważają eksperci Instytutu Badań nad Gospodarką Rynkową. Ich zdaniem lepszą konkurencję na rynku i wyższą jakość usług zapewniłaby użytkownikom wspólna sieć dostępu do LTE. Samsung Galaxy S Nadmiernie nagrzewające się baterie to nie żadna nowość w świecie telefonów komórkowych, ale eksplozje to prawdziwa rzadkość. tech.wp.pl Yahoo traci reklamy. W II kw. 2014 r. zysk Yahoo spadł o 18 proc. do 270 mln dolarów - poinformowała spółka we wtorek. Przychód internetowego giganta wyniósł 1,8 mld dolarów, co oznacza spadek o 3 proc. #dziejesiewtechnologii [70]: Cenzura Co zrobić w sytuacji, kiedy wielkiej firmie wykradzione zostaną tajne dokumenty i wewnętrzna korespondencja? Ocenzurować internet! Taki jest przynajmniej pomysł amerykańskiego stowarzyszenia producentów filmowych. W dzisiejszym odcinku mówimy także o zmianach w wyszukiwarce Google i tym, jak prezentuje się Word na telefonach z Windows 10. tech.wp.pl Nowości od SmartGPS SmartGPS to polska marka, która jest obecna na rynku już od ponad 5 lat. Do gamy urządzeń dostępnych na sklepowych półkach dołączają 4 nowości: nawigacja samochodowa SmartGPS SG720, nawigacja z funkcją wideorejestracji SmartGPS SG740 VR oraz wideorejestratory SmartGPS (DriveCam 300 i DriveCam 500) tech.wp.pl Facebook się zawiesił. Popularny serwis społecznościowy zawiesił się tuż po godzinie 18:00. Użytkownicy mogą przeczytać, po wpisaniu do przeglądarki adresu strony, że "coś poszło nie tak". Firma nie informuje czego dotyczy awaria i kiedy zostanie usunięta.
dodaj komentarz »
← NASTĘPNY WPIS
Rosyjski rząd zmienia

Rosyjski rząd zmienia iPady na tablety Samsunga

Rosyjski rząd porzuca iPady i zamienia je na tablety Samsunga - poinformował minister łączności i środków przekazu ...
POPRZEDNI WPIS →
Rząd USA nie

Rząd USA nie będzie masowo zbierał billingów telefonicznych Amerykanów

Biały Dom przesłał w czwartek do Kongresu projekt ustawy, zgodnie z którą nie Agencja Bezpieczeństwa Narodowego (NSA), ...