1

"To się nazywa praca zespołowa". Chciała dotrzeć do mety, pomógł jej policjant

Czasem samo dotarcie do mety, a nie zajęcie miejsca na podium, jest zwycięstwem. Dowiodła tego Asia Ford, która mimo złego samopoczucia nie chciała przerwać swojego biegu. W dotarciu do celu pomógł policjant i syn, z którymi Ford przekroczyła metę.


czytaj więcej »

Zobacz inne informacje z kategorii
Aktorzy, piłkarz i Wentworth Miller, aktor znany z serialu "Skazany na śmierć", dostał nagrodę za "najważniejszą wiadomość roku". W ten sposób kierowany do środowisk LGBT magazyn "Out" docenił go za to, że w sierpniu ujawnił, iż jest gejem. W kategorii "legenda" wygrał Ian McKellen, znany z "Władcy pierścieni", a nagrodę za całokształt przyznano Edie Windsor, której "love story zmieniło Amerykę". Oto lista "Out 100", najbardziej wpływowych gejów i lesbijek w świecie kultury, polityki, sportu i mody. Psy ścigały jelenie Dzika przyroda niespodziewanie wdarła się do jednej ze szkół w amerykańskim Maryland. Szukały w niej schronienia trzy jelenie ścigane przez psy. Z opresji cało wyszedł tylko jeden z nich, a po dramatycznym pościgu placówka wymagała całodziennego sprzątania. Tak wygląda świat Świat oczami zwierząt wygląda zupełnie inaczej niż ludzki. Co dopiero, gdy patrzymy na cuda natury z perspektywy trąby słonia. Dokumentalista dzikiej przyrody Cristian Dimitrius postanowił sprawdzić, jak gruboskórny ssak postrzega własną okolicę "strojąc" kilku mieszkańców afrykańskiego kontynentu w kamerki. Zobacz niezwykły film z perspektywy jego trąby czy stopy. Wie, że nie - Piękno mojej pracy polega na tym, że jestem blisko wszystkich tych inteligentnych i kreatywnych kobiet. Kocham styl każdej z nich i każda mnie inspiruje - wyznaje Petra Flannery, najpotężniejsza stylistka w Hollywood, która dba o garderobę m.in. Emmy Stone, Zoe Saldana i Gwen Stefani. Magazyn "Hollywood Reporter", który opublikował listę 25. najbardziej wpływowych stylistów gwiazd 2015 roku, Flannery umieścił na szczycie rankingu. Barack Ebola i Amerykanie boją się eboli. Część internautów nie pozostawia suchej nitki na służbach medycznych i prezydencie. Ebola szybko stała się w USA orężem walki politycznej, ale i... dźwignią handlu. Szczęście w cieniu Tydzień rozpoczął się szczęśliwą informacją o narodzinach królewskiego potomka. Na Kate, Williama i ich syna opuszczających szpital czekali widzowie z całego świata. Już dzień później doszło do wstrząsającej katastrofy kolejowej w Hiszpanii. Zginęło w niej 78 osób. Przedstawiamy najciekawsze wideo tygodnia, w których dobre wiadomości splotły się z tragedią. Vanity Fair wybrał Kerry Washington, aktorka znana z "Django", została uznana za najlepiej ubraną osobę na świecie przez magazyn "Vanity Fair". Na prestiżowej liście znaleźli się również m.in. Beyoncé, Kate Middleton, Charlize Theron i Justin Timberlake. Po raz pierwszy do śmietanki towarzyskiej dołączył także przedstawiciel blogosfery modowej. Nie była to jednak Kasia Tusk. Dziewięć pikseli, które Czy w dobie smartfonów z aparatami coraz częściej przewyższającymi jakością podstawowe modele aparatów, ktoś jeszcze zachwyca się zdjęciem, na którym uchwycony obiekt ma zaledwie dziewięć pikseli szerokości? Okazuje się, że tak! Są to astronomowie, którzy na początku grudnia otrzymali fotografię planety karłowatej Ceres. Obraz został wykonany z odległości - uwaga- 1,2 mln km!
dodaj komentarz »
← NASTĘPNY WPIS
Jak mężczyźni postrzegają

Jak mężczyźni postrzegają kobiety w wojsku?

Ładnej pani we wszystkim dobrze, a mundur - zdaniem wielu mężczyzn - może dodać im dodatkowego uroku. ...
POPRZEDNI WPIS →
Zanussi najgorszym reżyserem

Zanussi najgorszym reżyserem najgorszego filmu. Rozdano Węże

"Obce ciało" w reżyserii Krzysztofa Zanussiego "triumfatorem" tegorocznej gali rozdania Węży. Wyróżnienia dla "najgorszych polskich filmów kinowych" ...