-8
Tajny chiński śmigłowiec? Łudząco podobny do Blackhawka

Tajny chiński śmigłowiec? Łudząco podobny do Blackhawka

Do chińskiego internetu trafiło zdjęcie pokazujące rzekomo pierwszą próbę w locie nowego średniego śmigłowca transportowego prawdopodobnie oznaczonego Z-20. Maszyna bardzo przypomina amerykański helikopter Blackhawk, który jest częściowo produkowany między innymi w Polsce.


czytaj więcej »

Zobacz inne informacje z kategorii
Dwie doby zamiast Z dwudniowym opóźnieniem dwaj rosyjscy kosmonauci i amerykański astronauta dotarli na Międzynarodową Stację Kosmiczną (ISS). Jak poinformowała amerykańska Państwowa Agencja Aeronautyki i Przestrzeni Kosmicznej (NASA) , kapsuła Sojuz przycumowała w nocy z czwartku na piątek do ISS. Rozpoczął się eksperyment Sojuz TMA-16M po sześciu godzinach lotu przycumował do Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. Przywiózł trzech nowych astronautów. Dwóch z nich w ramach eksperymentu pozostanie na ISS przez rok, a nie tak jak większość astronautów przez sześć miesięcy. Nowy system komentarzy Trolowanie nie będzie już takie proste... tech.wp.pl Gdzie są najszybsze Najszybsza winda, jaka powstanie w najbliższym czasie na świecie, będzie poruszała się z prędkością 20 m/s. Powstanie w Arabii Saudyjskiej na przełomie 2015 i 2016 roku. Trudne początki Kubańczyków Podróżowanie z USA na Kubę stało się dużo łatwiejsze po tym, jak w ub. tygodniu internetowy serwis wynajmu mieszkań Airbnb wprowadził do swej oferty ponad tysiąc nieruchomości na tej karaibskiej wyspie. Okazuje się, że zarządzaniem ponad połową z nich zajmuje się zaledwie pięć osób, a wszystko przez słaby dostęp do internetu. Oto tanie urządzenie Para australijskich naukowców stworzyła wynalazek, który jest w stanie rozbroić sporą część sejfów. Co więcej, nie wykorzystali do tego skomplikowanych, ani drogich części. tech.wp.pl Nowe dyski sieciowe Dyski Seagate Personal Cloud oferują użytkownikom dostęp do ich danych w technologii chmury z dowolnego miejsca i w dowolnej chwili. Nowe produkty umożliwiają przesyłanie treści do smartfonów, dekoderów STB, tabletów, komputerów PC lub telewizorów za pośrednictwem aplikacji Seagate Media. Urządzenia są dostępne w cenie od 700 złotych. tech.wp.pl Odkryto planetę najbardziej Planetę jak dotąd najbardziej podobną do Ziemi odkryła międzynarodowa ekipa astronomów. Ciało niebieskie odnalezione w Gwiazdozbiorze Łabędzia nazwano Kepler-186f.
dodaj komentarz »
← NASTĘPNY WPIS
Dlaczego grafen z

Dlaczego grafen z Polski zrewolucjonizuje nasze życie? Ekspert o zaletach tego materiału

Od kilku dni w Polsce, jako jedynym kraju świata, na skalę przemysłową produkuje się grafen - materiał, ...
POPRZEDNI WPIS →
Astronauci znowu wyszli

Astronauci znowu wyszli na zewnątrz ISS. Bezpośrednia transmisja próby naprawy awarii

Nietypowo Wigilię spędzają astronauci Rick Mastracchio i Mike Hopkins. Dwa dni po ostatnim kosmicznym spacerze znowu wyszli ...