0
TAG Heuer łączy siły z Googlem i Intelem. Ich smartwach powalczy z zegarkiem Apple'a

TAG Heuer łączy siły z Googlem i Intelem. Ich smartwach powalczy z zegarkiem Apple'a

Szwajcarski producent zegarków TAG Heuer ogłosił w czwartek nawiązanie współpracy z amerykańskimi gigantami informatycznymi: Google i Intelem. Do końca roku ma powstać mechaniczny zegarek wyposażony w rozwiązania znane z tzw. inteligentnych urządzeń.


czytaj więcej »

Zobacz inne informacje z kategorii
Monthy Python dzięki Czasy się zmieniły. Takie hasło powinno się zawiesić przed wejściem do takich organizacji, jak amerykańska MPAA czy polski ZAiKS. W czasach, kiedy każdy nastolatek uważa, że wszystko w internecie jest za darmo, organizacje te maszerują przeciw tym nastolatkom z armią prawników, grożąc grzywnami za nielegalne ściąganie plików. I mają racę. Z prawnego punktu widzenia oczywiście. Są na szczęście też tacy artyści jak Monthy Python, którzy pokazują, że jest inna droga. tech.wp.pl Naiwne dzieci internetu Zalotna poza, pstryk i zdjęcie leci na Facebooka. Gimnazjalistki dzielą się tymi fotkami z obcymi, a największą "nagrodą" jest dla nich dołączenie do grona "dupeczek" - pisze "Gazeta Wyborcza". tech.wp.pl Niezniszczalne, nieznane mikroby Obecność mikroskopijnych, nieznanych organizmów została wykryta w najbardziej sterylnych pomieszczeniach NASA i ESA, w których nie powinna przetrwać żadna forma życia. Badacze oceniają, że odkryte mikroby przeżyłyby nawet w kosmosie, bowiem okazują się odporne na zabójcze dawki promieniowania i skrajne temperatury. Apple obiecuje, że Apple wprowadziło nową politykę prywatności, zgodnie z którą firma nie zamierza udostępniać danych użytkowników organom ścigania. Przynajmniej tak długo, jak długo dane spoczywają spokojnie na dysku urządzenia z nową wersją systemu iOS. tech.wp.pl Ruszyła aktualizacja Firefox Udostępniona została aktualizacja oprogramowania dla smartfonu Alcatel One Touch Fire, działającego pod kontrolą systemu Firefox OS. tech.wp.pl Zmniejsz rachunki za Rachunki za energię elektryczną nierzadko przyprawiają nas o szybsze bicie serca. Na szczęście w bardzo prosty sposób da się zmierzyć zużycie energii przez domowe urządzenia i ograniczyć koszty. tech.wp.pl Tablety po 300 Dyrektor generalny Intela zapowiedział, że już pod koniec roku na rynek trafi nowa generacja urządzeń, które zadziwią nas swoją ceną. tech.wp.pl Proces wydawniczy z "Financial Times" zamierza w pierwszej połowie przyszłego roku przejść na jedno globalne wydanie drukowane zamiast obecnych edycji regionalnych. Znaleźć się w nim mają głównie analizy i grafiki. Z kolei na swoim portalu internetowym chce publikować najświeższe wiadomości, z uwzględnieniem czasów najlepszej oglądalności i godzin, w których najwięcej internautów odwiedza stronę.
dodaj komentarz »
← NASTĘPNY WPIS
Z USA do

Z USA do Europy za 15 dolarów. Tani chwyt przewoźnika?

Loty ze Stanów Zjednoczonych do Europy za 15 dolarów? Jak pisze CNN Money, taką ofertę planuje wprowadzić ...
POPRZEDNI WPIS →
Tesla zapewnia kierowcom

Tesla "zapewnia kierowcom spokój ducha". Problem ładowania rozwiązany?

Najnowsza aktualizacja oprogramowania sterującego elektrycznymi samochodami Tesla ostrzeże kierowcę przed zbytnim oddaleniem się od stacji ładującej. Zmiany ...