2
Szukasz pracy? Oto trzy pytania, które powinny paść w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej

Szukasz pracy? Oto trzy pytania, które powinny paść w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej

Rozmowa kwalifikacyjna jest jak jazda ulicą dwukierunkową. Osoba starająca się o pracę powinna przepytać swojego rozmówcę tak samo, jak on pyta kandydata. Najlepszym sposobem na to, aby przekonać do siebie nowego szefa jest nie tylko poprawne odpowiadanie na pytania, ale także zadawanie właściwych pytań.


czytaj więcej »

Zobacz inne informacje z kategorii
Playboy i Penthouse "Playboy", "Penthouse" i inne erotyczne magazyny nie będą już sprzedawane w sklepach w amerykańskich bazach wojskowych na świecie. Dystrybutor tłumaczy decyzję względami biznesowymi i spadkiem sprzedaży, a nie ochroną moralności - informują amerykańskie media. Skoczył z 41 1322 km/h - to prędkość, jaką osiągnął wiceprezes Google'a Alan Eustace. 57-latek wystartował w Roswell w stanie Nowy Meksyk, balonem helowym. Na wysokości 41 kilometrów został od niego odczepiony i poddał się swobodnemu spadaniu. - To było piękne. Zobaczyłem ciemność przestrzeni, warstwy atmosfery, których nigdy wcześniej nie widziałem - opowiadał człowiek, który jako drugi na świecie przekroczył prędkość dźwięku będąc poza samolotem. Koziołek sarny zaplątał Leśnicy z Nadleśnictwa Cisna uwalniali zaplątane w sznur elektrycznego pastucha dzikie zwierzę. To już drugi taki przypadek w tym roku. Lew sprzed tysięcy Prehistoryczny lew odzyskał głowę. Najnowsze odkrycie niemieckich archeologów okazało się być brakującym elementem figurki sprzed kilkudziesięciu tysięcy lat. Była to głowa lwa, wyrzeźbionego przez prehistorycznego artystę. Znaleźli ją badacze Uniwersytetu w Tybindze. Barakuda zapolowała na Mieszkaniec amerykańskiego miasta Port Orange (Floryda) postanowił zabrać swojego syna na ryby. Historia nie byłaby nadzwyczajna, gdyby nie fakt, że plan spokojnego wędkowania pokrzyżowała 30-kilogramowa barakuda. Wielka ryba, która złapała się na haczyk, wyskoczyła z wody i wbiła się w bark nastolatka. Po chwili chłopak leżał w kałuży krwi. Łódź znajdowała się 15 mil od brzegu. Outlet z czerstwym Zaczęło się od przeceniania pieczywa na godzinę przed zamknięciem piekarni. Teraz firma, która wpadła na ten pomysł, otworzyła outlet, w którym sprzedaje tylko i wyłącznie twardy, już nie pierwszej świeżości chleb. Zainteresowanie jest ogromne. Z życia ślimaków. Trzeba przyznać, że ukraiński fotograf przyrody Vyacheslav Mishchenko wie, jak uchwycić intymne momenty z życia ślimaków. 48-latek uwiecznił na zdjęciach między innymi mające się ku sobie mięczaki. Swoje barwne fotografie publikuje na portalach społecznościowych. Polka nagrodzona przez "Obiekt" opowiada o nurkach, którzy zajmują się poszukiwaniem osób zaginionych pod wodą. Film został nagrodzony na najbardziej prestiżowym na świecie festiwalu filmów niezależnych - Sundance Film Festival 2015. - Jesteśmy w szoku! To nasz pierwszy festiwal, światowa premiera, i to wszystko na Sundance! Wspaniałe uczucie - mówiła tuż po otrzymaniu statuetki polska reżyserka Paulina Skibińska.
dodaj komentarz »
← NASTĘPNY WPIS
Przemyt bursztynu kwitnie.

Przemyt bursztynu kwitnie. Szczególnie na granicy z Rosją

Na polsko-rosyjskiej granicy rośnie przemyt bursztynu. W tym roku celnicy przejęli go już 280 kg - to ...
POPRZEDNI WPIS →
Polak nagrodzony w

Polak nagrodzony w Singapurze. Mieszkania czy parking samochodowy?

Paweł Paniczko, polski fotograf specjalizujący się w zdjęciach architektury, został nagrodzony w międzynarodowym konkursie Arcaid Awards 2014. ...