0
Szukał krawata na rozmowę o pracę, znalazł o wiele więcej.

Szukał krawata na rozmowę o pracę, znalazł o wiele więcej. "Popłakałam się"

Niecodzienny gest pracownika amerykańskiego sklepu poruszył internautów. Sprzedawca nie tylko pomógł nastoletniemu klientowi w wyborze krawata, ale także w przygotowaniu się do rozmowy kwalifikacyjnej. Historią zainteresowały się amerykańskie media.


czytaj więcej »

Zobacz inne informacje z kategorii
Wieloryb wyrzucił surfera W Sydney doszło do nietypowego wypadku - wieloryb potrącił surfera. Mężczyzna stracił przytomność, gdy gigantyczny ssak wyrzucił go na kilka metrów w powietrze. Szukasz pracy? Oto Rozmowa kwalifikacyjna jest jak jazda ulicą dwukierunkową. Osoba starająca się o pracę powinna przepytać swojego rozmówcę tak samo, jak on pyta kandydata. Najlepszym sposobem na to, aby przekonać do siebie nowego szefa jest nie tylko poprawne odpowiadanie na pytania, ale także zadawanie właściwych pytań. Meteor z Czelabińska Meteor wielkości domu, który w lutym eksplodował nad Czelabińskiem, może należeć do roju nadal potencjalnie niebezpiecznego dla Ziemi - pisze "Nature". Naukowcy na razie stawiają tylko hipotezę, badania mają rozwiać wątpliwości. 40 lat od Dziś mija 40 rocznica wydania pamiętnego artykułu w czasopiśmie "Nature". Stworzyli go chemicy, którzy zasugerowali, że freony są w największym stopniu odpowiedzialne za niszczenie warsty ozonowej naszej planety. Ta odważna teza miała przez długie lata miała swoich przeciwników. Przed trybunał wojskowy Historia niczym z Kafki - tak włoska prasa podsumowuje historię porucznik z kontyngentu sił włoskich w Kosowie, która udzieliła pomocy cierpiącej kotce. Za złamanie zakazu zbliżania się do bezpańskich zwierząt, włoska oficer stanie przed sądem wojskowym w Rzymie. Kosmiczny kwintet w Sonda Cassini-Huygens zdołała uchwycić w jednym kadrze pięć księżyców Saturna: Reę, Enceladusa, Mimasa, Pandorę oraz Janusa o nieregularnym kształcie. Na kadrze widać także fragment jego pierścieni. Złudzenie optyczne sprawia, że niektóre z nich wydają się większe, niż są w rzeczywistości. Pandy jak dzieci. Panda Da Mao jest wielbicielką śniegu. Ku uciesze zwierzaka w Toronto w Kanadzie spadł pierwszy śnieg. Gdzie szukać szczęścia Na czele rankingu znajdują się kraje skandynawskie - co mało kogo dziwi. Ale zaskoczeniem jest miejsce Polski, bo okazuje się, że nasz poziom szczęścia jest powyżej europejskiej średniej. Stawkę zamykają Bułgarzy, którzy są najsmutniejszym narodem. Raport opublikował Eurostat z okazji obchodzonego dziś Międzynarodowego Dnia Szczęścia.
dodaj komentarz »
← NASTĘPNY WPIS
Google pokazał psa-robota.

Google pokazał psa-robota. Sprawdzi się w armii?

Ma cztery nogi. Jest niezwykle zwinny i został nazwany "robotycznym psem". Jego twórcy, czyli inżynierowie z firmy ...
POPRZEDNI WPIS →
Jutro zaczynam tę

"Jutro zaczynam tę p*** pracę". Nie zaczęła, bo wpis przeczytał szef

W niecenzuralnych słowach "pochwaliła się" na Twitterze nową pracą i straciła zatrudnienie, zanim w ogóle pojawiła się ...