1
Szef Tesli zapowiada premierę, akcje drożeją. Wpis warty miliardy

Szef Tesli zapowiada premierę, akcje drożeją. Wpis warty miliardy

Ile może być warty tweet szefa Tesli Elona Muska? Nawet 2 mld dolarów - podaje CNN Money. Wszystko po tym, jak na początku października szef Tesli napisał na popularnym serwisie społecznościowym, że "nadszedł czas, aby ujawnić nowy model D i jeszcze coś". Premiera zaplanowana jest na dziś.


czytaj więcej »

Zobacz inne informacje z kategorii
#dziejesiewtechnologii [58]: Klawiatura Co może o nas powiedzieć to, w jaki sposób piszemy na klawiaturze? Jak się okazuje - bardzo wiele. Może nawet pomóc w wykryciu groźnej choroby. W dzisiejszym odcinku mówimy również o nowych dronach, jakie szykuje sobie Korea Południowa oraz o bardzo ciekawym zaleceniu, jakie otrzymał od lekarza pewien 66-letni FIlipińczyk. tech.wp.pl Szef Tesla Motors W ciągu pięciu lat roboty mogą zagrażać człowiekowi, a nawet zabijać - napisał na futurologicznym forum Egde.org Elon Musk, amerykański miliarder i wizjoner, założyciel Tesla Motors. Wpis został wykasowany po kilku minutach. E-handel coraz ważniejszy Wartość polskiej gospodarki internetowej podwoiła się w ciągu ostatnich sześciu lat i w roku 2012 osiągnęła wartość 93 mld zł - poinformował we wtorek na posiedzeniu senackiej Komisji Gospodarki Narodowej wiceminister gospodarki Dariusz Bogdan. Raport: Do 2020 Do 2020 roku 90 proc. światowej populacji powyżej 6. roku życia będzie mieć telefon komórkowy - wynika z raportu opublikowanego przez firmę Ericsson. Trwający wzrost na rynku smartfonów nie zwolni w najbliższym czasie dzięki coraz większej liczbie użytkowników z takich krajów jak Chiny i Indie. Najbogatszy pakiet kanałów Klienci Orange Polska posiadający FunPack lub neostradę z telewizją mogą już kupić CANAL+ Platinium, czyli najszerszy, obejmujący 128 kanałów pakiet platformy nc+. Oznacza, to że mają już do wyboru pełną ofertę nc+, składającą się z 5 pakietów. tech.wp.pl Tajemnicze rosyjskie manewry Od niemal roku dookoła Ziemi krąży mały rosyjski satelita wojskowy. Jego start i misja przechodzą praktycznie bez rozgłosu, ale Kosmos-2499 robi coś niecodziennego. Wykonał szereg manewrów i zbliżył się do resztek rakiety, która wyniosła go na orbitę. O znaczeniu rosyjskiego obiektu świadczy to, że od niedawna jest pilnie obserwowany przez wojsko USA. Moto X już Od dziś można zamawiać nową motorolę Moto X - poinformowała firma na swoim blogu. Także dziś będzie można zamówić inne nowości spod marki Motorola, w tym Moto Hint, Turbo Charger. Czy wiesz, jak Jeżeli korzystasz z wyszukiwarki Google, masz konto pocztowe na Gmailu, oglądasz filmy na YouTubie, a do tego wszystkiego w twojej kieszeni znajduje się smartfon z Androidem, to Google ma cię całkowicie w garści. Możesz sobie nawet nie zdawać sprawy, jak wiele wie o tobie ten informatyczny gigant. 
 tech.wp.pl
dodaj komentarz »
← NASTĘPNY WPIS
Allegro zwalnia i

Allegro zwalnia i stawia na mobilność. Chce być "o jeden klik" przed Amazonem?

Allegro zmienia strategię i stawia na rozwój mobilnych technologii, w tym aplikacji na smartfony czy tablety. Wraz ...
POPRZEDNI WPIS →
Skarbówka bierze pod

Skarbówka bierze pod lupę rynek elektroniki. Chce ukrócić wyłudzanie VAT-u

Kontrola skarbowa rozpoczęła w czwartek skoordynowane działania mające na celu wykrycie wszystkich uczestników i organizatorów procederu wyłudzania ...