0
Supermysz z komputerem w środku.

Supermysz z komputerem w środku. "Cały świat pisze do nas maile"

- Zainteresowanie na całym świecie jest przeogromne, nie spodziewaliśmy się tego - przyznał w programie "Wstajesz i weekend" w TVN24 Przemysław Strzelczyk, który wraz z kolegami z Politechniki Opolskiej stworzył komputer w myszce, czyli Mouse-Box.


czytaj więcej »

Zobacz inne informacje z kategorii
Koniec szkalowania w Powstała w ubiegłym tygodniu Klinika Reputacji będzie usuwała negatywnie wpływające na wizerunek przedsiębiorców wpisy z for i portali internetowych tech.wp.pl BlackBerry wraca do Podczas targów Mobile World Congress w Barcelonie firma BlackBerry zaprezentowała nowy smartfon o nazwie Leap. Ma on zastąpić model Z3. Firma liczy, że nowe urządzenie odniesie sukces przede wszystkim na rynkach wschodzących. Internauci bez Facebooka. We wtorek rano polskiego czasu użytkownicy m.in. z Polski nie mogli zalogować się na Facebooka. Problemy z dostępem pojawiły się także w kilku innych serwisach społecznościowych, w tym na Instagramie i Tinderze. Awaria ominęła jednak Twittera, dlatego to właśnie m.in. tam internauci wymieniali się swoimi wrażeniami. Znamy datę prezentacji Poznaliśmy datę premiery pierwszych urządzeń działających pod kontrolą nowego, open-source’owego systemu Tizen. tech.wp.pl Google zapłaci za Google rozszerza swój program "Patch Reward Program" o Androida. Od teraz, każdy kto znajdzie lukę w zabezpieczeniach systemu mobilnego Google'a i zgłosi ją jako pierwszy, otrzyma nagrodę. tech.wp.pl Tysiące dronów-dostawców nad Drony to nie tylko latający zabójcy i zwiadowcy na usługach wojska. Trwa intensywna praca nad takimi maszynami, które zmienią nasze codzienne życie. Wizja nieba zatłoczonego setkami małych robotów-dostawców pizzy jest jednak jeszcze odległa, wbrew temu co można wyczytać z filmów reklamowych różnych korporacji. NTT N-phone 01 Znana głównie z produkcji i dystrybucji sprzętu komputerowego firma NTT System postanowiła pójść śladem wielu producentów elektroniki i wprowadza na rynek smartfony własnej marki. Pierwszy N-phone (model 01) pojawi się w sprzedaży w grudniu, a jego atutem ma być oczywiście cena. tech.wp.pl Polak strąci miedź Dzięki Polakowi pracującemu na Uniwersytecie Cambridge uznawane za najlepiej przewodzące prąd elektryczny kable miedziane mogą stracić palmę pierwszeństwa. Kiedy opracowane przez niego i jego kolegów kable z nanorurek węglowych zaczną być produkowane na masową skalę, dojdzie do prawdziwej rewolucji - przewidują.
dodaj komentarz »
← NASTĘPNY WPIS
Koniec internetowych łańcuszków?

Koniec internetowych łańcuszków? Facebook idzie na wojnę z oszustami

Znany serwis społecznościowy postanowił wydać walkę internetowym oszustom. Niedługo Facebook wprowadzi nowe narzędzie, które pozwoli użytkownikom nawzajem ...
POPRZEDNI WPIS →
Ma 107 lat

Ma 107 lat i uwielbia nowe technologie. Najstarsza użytkowniczka Facebooka

Pierwszy komputer kupiła, mając 95 lat. Od tamtej pory korzysta z internetu i portalu społecznościowego oraz tworzy ...