-2
Wklejono 2012-12-14 00:00
Start promu kosmicznego

Start promu kosmicznego

Kupiłam prom kosmiczny Lego dla mojego 4-letniego syna i to jest naprawdę niesamowita sprawa! To jest rzeczywiście świetny czas, kiedy mogę zebrać się razem z nim do zabawy. Wspaniałą rzeczą jest to, że ten zestaw jest faktycznie wytrzymały. Ten zestaw jest doskonały jako zamiennik dla dużo droższych wersji Lego i pomoże z pewnością w uruchomieniu wyobraźni oraz kreatywności u Twoich maluchów. Wszystkie elementy zestawu, jeżeli zostaną połączone w prom kosmiczny, trzymają się świetnie. To doskonały produkt, dla rodziców, którzy oczekują wysokiej jakości. Fajne jest to, że Lego naprawdę otwiera wyobraźnię u dzieci. Ten produkt może dodatkowo zwiększyć fascynację programami NASA u dzieci. W ten sposób pociechy mogą również pogłębiać wiedzę na temat misji kosmicznych, gdyż będą zadawać milion pytań na temat astronautów, ich przestrzeni podczas podróży kosmicznej i całego programu kosmicznego. Będą teraz chętniej szukać interesujących fotografii w internecie w poszukiwaniu rzeczywistego wahadłowca i teleskopu Hubble'a.


Zobacz inne informacje z kategorii
Rafał Hirsch po Widziałem dziś w telewizorze jednego posła, który mówił o tym co będzie w 2030 roku. Wpadłem w podziw i zadumę jednocześnie, bo jeszcze nigdy nie spotkałem nikogo, kto przewidywałby przyszłość na 16 lat do przodu. Nie hipotetycznie, warunkowo, z niuansami, tylko tak po prostu. Obawiam się, że ten poseł może nie być wyjątkiem, inni może bardziej skrycie, ale też mogą podejrzewać, że wiedzą jak będzie w 2030 roku. Kaczyński o szczycie - Wynik szczytu UE na temat polityki klimatycznej to cios w szanse rozwojowe Polski, to ciężka klęska – ocenił w piątek w Częstochowie prezes PiS Jarosław Kaczyński. Transport morski zyska Amerykański przemysł żeglugi transportowej liczy, że jego akcje wzrosną o 59 proc. w ciągu najbliższych 12 miesięcy. Chce iść wzorem debiutu Alibaby, który już na starcie pobił debiutowe rekordy. Analitycy obawiają się jednak, że spadające ceny surowców mogą przełożyć się na niższe zyski. Gang wyprał miliony. Biznesmeni z Warszawy i Łodzi stworzyli grupę przestępczą, która przez ponad dwa lata wyłudziła kilkaset milionów złotych, m.in. z podatku VAT od sprzedaży paliw. Sąd aresztował pięć osób, w tym szefów gangu Piotra D. i Rafała S., podaje „Gazeta Wyborcza”. Zamki na piasku Jak widać na powyższym zdjęciu stawianie zamków z piasku na plaży też może być sztuką. Wszyscy znamy pokraczne budowle, które z dużą frajdą na koniec wesoło burzymy poprzez przebiegnięcie gołymi nogami. W tym wypadku budowniczy z całą pewnością włożył nieco więcej czasu i umiejętności na stworzenie tego pięknego zamku. Każdy budynek zrobiony jest z ogromną starannością, co widać na każdym kroku. Zamek został uwieczniony na fotografii i mogę się założyć, że ten kto go zbudował po opuszczeniu plaży zostawił swoje dzieło, aby inni również mogli je podziwiać. Zastał Erę, zostawił Prezes T-Mobile Polska Miroslav Rakowski rozstaje się z Grupą Deutsche Telekom - podała spółka w komunikacie. Od listopada jego miejsce zajmie Zacharias Piperidis, obecny członek zarządu ds. operacyjnych w greckiej Grupie OTE, która należy do Deutsche Telekom. Microsoft z mniejszymi Microsoft zanotował spadek zysków w związku z kosztami dotyczącymi likwidacji części miejsc pracy i zakupem w tym roku od Nokii działu smartfonów - informuje BBC News. Światowa gospodarka dostaje - Byłem ostatnio w Waszyngtonie na dorocznych spotkaniach Banku Światowego i Międzynarodowego Funduszu Walutowego. Trudno być optymistą po tym, co się słyszało. Raczej ponuro to wygląda - mówi w rozmowie z RMF FM prezes Narodowego Banku Polskiego Marek Belka, pytany o przyszłość światowej gospodarki.
dodaj komentarz »
← NASTĘPNY WPIS
Nasza kochana planeta

Nasza kochana planeta

Planeta Ziemia jest stosunkowo małą planetą klasy M, zdolna do podtrzymania życia dla wielu gatunków, głównym składnikiem ...
POPRZEDNI WPIS →
Zamki na piasku

Zamki na piasku ...

Jeśli chcesz wspaniałej zabawy i emocji dla całej rodziny, która jest tania ale przyjemna, można zebrać wszystkich ...