2
Stan Kolorado zarobił na marihuanie już 18 mln dolarów

Stan Kolorado zarobił na marihuanie już 18 mln dolarów

Stan Kolorado zarabia dzięki marihuanie krocie. W kwietniu padł kolejny rekord - do stanowej kasy wpłynęło 3,5 mln dolarów z opodatkowanej marihuany rekreacyjnej.


czytaj więcej »

Zobacz inne informacje z kategorii
Jedyne owady, które Zamiast chodzić, jak na owady przystało, galopują. W RPA odkryto trzy gatunki z rodziny żuków gnojaków, które mają niespotykaną zdolność. Historia powstańczej miłości Poznali się w czasie Powstania Warszawskiego 70 lat temu: on walczył w batalionie "Kiliński", ona była sanitariuszką. Historia ich miłości spodobała się wam w tym tygodniu najbardziej i zdobyła 64 proc. waszych głosów w sondzie Wideo tygodnia tvn24.pl. Na podium znalazł się także film z rzecznikiem ONZ, który popłakał się na wizji, mówiąc o Strefie Gazy i nagranie z wypadku 88-latki. Alkohol, narkotyki, seks - Będę dbał, by bratanek dobrze się bawił - zapowiedział książę Harry tuż po wizycie u nowo narodzonego syna Kate i Williama. Wie, co mówi - to największy ze skandalistów w dynastii Windsorów. Pił i palił marihuanę już jako nieletni, na przyjęciu z okazji 50. urodzin ojca był tak pijany, że rozebrał się do naga, zaś na balu przebierańców pojawił się w hitlerowskim mundurze ze swastyką na ramieniu. Szybko okazało się, że Harry dopiero się rozkręca: w mediach pojawiły się zdjęcia, jak wciąga alkohol nosem i upojony liże sutki kolegom, albo jak z kochanką nago gra w bilarda. Szalone mrówki Rasberry'ego Zasiedlają telefony komórkowe, wkradają się do komputerów. Oznaką tego, że szalone mrówki Rasberry'ego, prawdziwa zmora Teksańczyków, sieją spustoszenie w ich domach, są przestające działać urządzenia elektryczne. Miś z pasją W Kanadzie w prowincji Kolumbia Brytyjska w Parku narodowym Kootenay wydarzyła się rzecz niezwykła. Do fotografów podszedł niedźwiedź grizzly. Beyonce zapłaciła za Beyonce zapłaciła za prezenty świąteczne klientów sklepu Walmart w Massachusetts w USA. Piosenkarka o swoim geście poinformowała w dość oryginalny sposób. Terrorysta z wielkimi Pracowników leśnictwa Przychody pewien mieszkaniec ze wsi Osowiec postawił na nogi, alarmując o zagrożeniu, w jakim się znalazł. Jego ogród znalazł się pod rządami groźnego osobnika zdolnego "przemeblować" środowisko na swoją modłę i bez trudu powalającego drzewa, których pień ma nawet metr średnicy. Koci raj w Na japońskiej wyspie Aoshime żyje sześć razy więcej kotów niż ludzi. Zwierzęta te zostały sprowadzone na wyspę w celu walki z myszami, a ich populacja z czasem zaczęła wymykać się spod kontroli.
dodaj komentarz »
← NASTĘPNY WPIS
Dmitrij Miedwiediew dziękuje

Dmitrij Miedwiediew dziękuje fanom pierwszą "słitfocią"

"Słitfocia" w windzie - tak rosyjski premier Dmitrij Miedwiediew postanowił podziękować 400 tys. internautom, którzy obserwują jego ...
POPRZEDNI WPIS →
Trudna sztuka kopania

Trudna sztuka kopania piłki w stanie nieważkości: astronauci wykonali pokaz na ISS przed mundialem

Rusza Mundial w Brazylii i piłkarska gorączka dosięga fanów tego sportu, nawet jeśli akurat przebywają poza Ziemią. ...