-8
Solidarna Polska: Umożliwić ściąganie podręczników
z internetu

Solidarna Polska: Umożliwić ściąganie podręczników z internetu

Solidarna Polska apeluje, by Ministerstwo Edukacji Narodowej zakupiło podręczniki szkolne z prawami autorskimi i umieściło je na swych stronach. Ludzi nie stać na zakup podręczników, każdy powinien mieć możliwość ściągnięcia ich ze strony MEN - przekonuje partia polityczna.


czytaj więcej »

Zobacz inne informacje z kategorii
Wypatrujcie jasnej czerwonej Jasno świeci na czerwono, ale nie migocze jak gwiazda - po tym poznamy na niebie Marsa. Znajdziemy go na niebie dość łatwo, bo właśnie znalazł się wyjątkowo blisko Ziemi - "zaledwie" 92 mln km od niej. Karol Wójcicki z Centrum Nauki Kopernik przekonuje, że to nie jedyna astronomiczna atrakcja, jaką możemy obserwować. Telefon, aplikacja, karta. Tylko Kanadzie ustępujemy miejsca na podium pod względem liczby punktów, w których można korzystać z mobilnego portfela. A wystarczy kilka sekund, aby za pomocą karty zbliżeniowej lub smartfonu zapłacić za codziennie zakupy, bilet komunikacji miejskiej czy przejazd taksówką. W 2012 roku 212 mln osób na świecie płaciło za pośrednictwem urządzeń mobilnych, a pod koniec przyszłego roku liczba ta sięgnie 384 mln. Szejkowie zainwestują w Portal technologiczny cnet informuje, że bank Goldman Sachs i inwestorzy ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich są bliscy zainwestowania kwoty 400 mln dolarów w streamingowy serwis muzyczny Spotify. Tym samym wartość firmy wzrosłaby do 8 mld dolarów. Poważna usterka w Kiedy iPhone 5 pojawił się na rynku, jak grzyby po deszczu zaczęły mnożyć się raporty o egzemplarzach, które - zdaniem użytkowników - zginały się bez wyraźnych przyczyn. Podobnie wyglądała sprawa modelu 5s - część właścicieli skarżyła się na wyginającą się obudowę. Wszyscy byli przekonani, że ten niechlubny epizod Apple ma już za sobą. Tymczasem wygląda na to, że nadzieje były przedwczesne. tech.wp.pl Samolot prezydenta Korei Samolot prezydenta Korei Południowej zostanie wyposażony w 2016 roku w system antyrakietowy, jaki dotąd posiada jedynie Air Force One prezydenta Stanów Zjednoczonych. KE chce, by Komisja Europejska bada przedstawione przez Google rozwiązania dotyczące wyszukiwania w sieci i reklam w wyszukiwarkach, które mają wyeliminować monopolistyczne praktyki. W poniedziałek KE zwróciła się do rywali giganta internetowego, by ocenili te propozycje. tech.wp.pl Jak zabezpieczyć się Coraz więcej osób pada ofiarą oszustw dotyczących korzystania z telefonów komórkowych. Na co Polacy powinni zwrócić szczególną uwagę, aby nie dać się naciągnąć? Przestrzegamy przed nierozważnym korzystaniem z usług o podwyższonej płatności, tzw. Premium Rate oraz nieuczciwymi praktykami przedstawicieli handlowych, nakłaniających do zawierania nowych umów telekomunikacyjnych lub aneksów zmieniających opłaty za dotychczasowe usługi. tech.wp.pl Z USA do Loty ze Stanów Zjednoczonych do Europy za 15 dolarów? Jak pisze CNN Money, taką ofertę planuje wprowadzić tania linia lotnicza Ryanair. Loty transatlantyckie w takiej cenie mają ruszyć najpóźniej w 2020 roku.
dodaj komentarz »
← NASTĘPNY WPIS
Aplikacja TVN Meteo

Aplikacja TVN Meteo na Windows Phone. Pogoda, wideo, newsy w Twoim telefonie

Aplikacja TVN Meteo już dostępna dla telefonów z systemem Windows Phone! Najświeższe prognozy dla wybranych miejscowości i ...
POPRZEDNI WPIS →
Dzielni wojacy, okropni

Dzielni wojacy, okropni kierowcy. Co internet wie o Polakach?

Polacy są odważnym i walecznym narodem, ale za to okropnie prowadzą - takie zdanie o naszym kraju ...