0
Smart szpieg? Sprawdź, 
co wie o tobie zegarek

Smart szpieg? Sprawdź, co wie o tobie zegarek

Firmy technologiczne próbują na nowo wymyślić zegarek. Po Samsungu, Sony czy LG, swoje urządzenie zaprezentowało Apple. Gadżety mierzą nasze tętno, jakość snu, ilość przebytych kroków, meldują gdzie jesteśmy i co robimy. Ułatwiają życie, ale ta wiedza służy nie tylko nam. Kto jeszcze nią dysponuje i jak ją wykorzysta?


czytaj więcej »

Zobacz inne informacje z kategorii
Rosyjscy internauci mają Wszystko zaczęło się 13 marca, kiedy to cztery strony należące do rosyjskiej opozycji zostały zablokowane, w tym Kasparov.ru - portal założony przez słynnego mistrza szachowego. tech.wp.pl Microsoft włącza się Microsoft zaprezentował urządzenie o nazwie Microsoft Band, które ma pozwolić użytkownikom na monitorowanie ich sprawności i planu ćwiczeń fizycznych. Noszony na nadgarstku gadżet posiada czujniki, które monitorują tętno, mierzą spalanie kalorii i jakość snu. E-3 AWACS, czyli Należące do NATO samoloty E-3 mają na dłuższy czas zawitać na polskim niebie, aby obserwować sytuację nad Ukrainą. Jak mogą to robić, nie wlatując nad samą Ukrainę? E-3 to potężny latający radar o zasięgu setek kilometrów, naszpikowany nowoczesną elektroniką, ale w dość zabytkowym opakowaniu. Ile kosztuje wyprodukowanie Firma analityczna IHS opublikowała swoje szacunki dotyczące kosztów, jakie ponosi Samsung podczas produkcji swojego nowego, wygiętego smartfona. Galaxy S6 Edge to najdroższy telefon, jaki koreańska firma stworzyła w swojej historii. Nic dziwnego, że życzy sobie za niego tak dużo. tech.wp.pl Rosyjscy hakerzy szpiegowali Rosyjscy hakerzy, prawdopodobnie pracujący na zlecenie władz w Moskwie, wykorzystywali nieznaną dotąd lukę w systemie operacyjnym Windows do szpiegowania m.in. zagranicznych instytucji, w tym polskiej firmy energetycznej - podał we wtorek "The Washington Post". Według Reutersa zaatakowane zostały komputery należące do pracowników NATO, Unii Europejskiej, rządu Ukrainy oraz przedsiębiorstw z sektora energetycznego i telekomunikacyjnego. Gry komputerowe to Granie w gry komputerowe tylko pozornie jest czystą rozrywką. Dla niektórych może to być zawód i źródło pokaźnych zarobków. Najlepsi zawodowi gracze w Polsce na samych wygranych zarobili po niemal 100 tys. dolarów. Niektórzy dostają też idące w tysiące euro stałe pensje od sponsorów. - W skali roku 300 tys. złotych to nie jest kwota przesadzona - mówi tvn24.pl jeden z graczy. iPad Air to Minęło raptem kilka dni od wprowadzenia iPada Air do sprzedaży, a ten już bije kolejne rekordy popularności. Tablet Apple’a sprzedaje się znacznie lepiej, niż sprzedawały się w ubiegłym roku iPad 4 czy iPad Mini. tech.wp.pl DNA przetrwało lot - Byliśmy kompletnie zaskoczeni - przyznają naukowcy, którym udało się udowodnić, że DNA może przetrwać trudne warunki panujące w Kosmosie. Eksperci wysłali ponad atmosferę naszej planety próbki materiału genetycznego. Po 13-minutowej podróży spora część DNA wróciła na Ziemię w nienaruszonym stanie.
dodaj komentarz »
← NASTĘPNY WPIS
Płać iPhonem. Ale

Płać iPhonem. Ale co z bezpieczeństwem?

Po tym jak Apple zaprezentował nowe produkty i przedstawił swój system płatności pojawiły się pytania o bezpieczeństwo ...
POPRZEDNI WPIS →
Ukraińska sieć bez

Ukraińska sieć bez rosyjskich operatorów? Kijów chce się ich pozbyć

Rosyjskie firmy telefonii komórkowej dostały jasny sygnał od ukraińskich władz, że w przyszłości ich biznes w tym ...