0
Smart szpieg? Sprawdź, 
co wie o tobie zegarek

Smart szpieg? Sprawdź, co wie o tobie zegarek

Firmy technologiczne próbują na nowo wymyślić zegarek. Po Samsungu, Sony czy LG, swoje urządzenie zaprezentowało Apple. Gadżety mierzą nasze tętno, jakość snu, ilość przebytych kroków, meldują gdzie jesteśmy i co robimy. Ułatwiają życie, ale ta wiedza służy nie tylko nam. Kto jeszcze nią dysponuje i jak ją wykorzysta?


czytaj więcej »

Zobacz inne informacje z kategorii
Miniprojektor na imprezy: PicoPix 3407 to najnowszy kieszonkowy projektor firmy Philips. Podobnie jak pozostałe modele trzeciej generacji, cechują go niewielkie gabaryty. Ponadto, pozwala wyświetlić obraz o przekątnej 120”, a wbudowana bateria zapewnia do 1,5 godziny pracy. tech.wp.pl Nowa aplikacja do Po raz pierwszy w Polsce pojawiło się rozwiązanie, które umożliwia opłatę parkingową w różnych dostępnych systemach płatności. tech.wp.pl Lenovo Yoga Tablet Lenovo zapowiedział dziś Yoga Tablet 2 Pro z 8-watowymi głośnikami 2.1 i wbudowanym projektorem. tech.wp.pl Cztery najnowsze smartfony Nie wszyscy producenci cierpliwie czekają na rozpoczęcie targów MWC. LG zdecydował się zaprezentować swoje nowości z rodziny smartfonów ze średniej półki cenowej już teraz. Jak informowaliśmy wcześniej, na próżno szukać podczas targów Mobile World Congress 2015 w Barcelonie najnowszego flagowca koreańskiego producenta, LG G4. Na tę przyjemność będziemy musieli jeszcze trochę poczekać, natomiast już znamy smartfony, którymi producent zawalczy w Hiszpanii: tech.wp.pl Zarobić w internecie Każdy może zarobić w internecie, ale nie na wszystkim - ocenił Jerzy Cichowicz ze Związku Banków Polskich. Dodał, że poszukiwanie usług, na których da się zyskać ma być przedmiotem zbliżającego się IX Kongresu Gospodarki Elektronicznej. Brytyjczycy wypowiadają wojnę Brytyjczycy zaczynają walkę z cyberprzestępcami. Na Wyspach Brytyjskich za umieszczanie zdjęć bez wiedzy ich bohatera będzie można pójść nawet na dwa lata do więzienia. Polskie prawo teoretycznie jest jeszcze surowsze i kara sięga pięciu lat. Problem tkwi jednak w tym, że dla wielu prokuratorów podobne sprawy to wciąż mało istotne zawracanie głowy. Problemowi przyjrzał się reporter "Faktów" Dariusz Prosiecki. Szyfrowany pendrive Kingstona Kingston wprowadził na rynek szyfrowanego pendrive’a DataTraveler Vault Privacy 3.0 oraz DataTraveler Vault Privacy 3.0 Anti-Virus. Urządzenia oferują zabezpieczenia klasy korporacyjnej oraz dodatkową ochronę antywirusową. tech.wp.pl Tajemniczym myśliwcem Chińczycy Chińczycy ujawnili, że jeden z ich dwóch nowych myśliwców piątej generacji zostanie przeznaczony na eksport. FC-31 ma być propozycją dla państw, których nie stać na amerykański myśliwiec F-35 albo które nie mogą go kupić ze względu na złe relacje z USA.
dodaj komentarz »
← NASTĘPNY WPIS
Płać iPhonem. Ale

Płać iPhonem. Ale co z bezpieczeństwem?

Po tym jak Apple zaprezentował nowe produkty i przedstawił swój system płatności pojawiły się pytania o bezpieczeństwo ...
POPRZEDNI WPIS →
Ukraińska sieć bez

Ukraińska sieć bez rosyjskich operatorów? Kijów chce się ich pozbyć

Rosyjskie firmy telefonii komórkowej dostały jasny sygnał od ukraińskich władz, że w przyszłości ich biznes w tym ...