0
Sława, podróż i nowy przyjaciel. Niezwykłe skutki kradzieży telefonu

Sława, podróż i nowy przyjaciel. Niezwykłe skutki kradzieży telefonu

Kradzież telefonu, której ofiarą padł młody mieszkaniec Nowego Jorku, stała się początkiem niezwykłej historii, relacjonowanej z zapałem w chińskich i amerykańskich mediach. A wszystko przez "chmurę" do przechowywania zdjęć i mobilizację chińskich internautów.


czytaj więcej »

Zobacz inne informacje z kategorii
Selfie z niedźwiedziem? Selfie z gwiazdami to dziś żadne wyzwanie. Po letnim "szale" na fotki z tygrysami, wśród części Amerykanów zapanowała moda na zdjęcia z niedźwiedziami napotkanymi w trakcie wycieczek po lesie. Sprawą zajęły się władze jednego z parków narodowych. McLaren za ponad Samochód wart ponad milion złotych rozbił się na jednej z najbardziej prestiżowych ulic Londynu. Zdjęcia z miejsca zdarzenia otrzymaliśmy na Kontakt 24. Jak zachować się Pies to najlepszy przyjaciel człowieka, który może okazać się śmiertelnym zagrożeniem, o czym na własnej skórze przekonała się 41-letnia kobieta, którą agresywne i wygłodzone zwierzęta potwornie okaleczyły. Behawiorystka Aneta Awtoniuk w rozmowie z TVN24 tłumaczyła, jak rozpoznać niebezpieczne osobniki i jak zachowywać się, gdy jesteśmy w pobliżu szczerzącego zęby psa. Dwie komety na Na porannym niebie można obserwować dwie jasne komety z rozbudowanymi warkoczami. Komety stają się coraz jaśniejsze. Do obserwacji zachęca Arkadiusz Olech z Centrum Astronomicznego PAN w Warszawie. Wielka przebudowa strony Jasne niebieskie i szare barwy zamiast dotychczasowej "kosmicznej" czerni - zainteresowanych kosmicznymi tematami mógł zaskoczyć odświeżony wygląd strony internetowej NASA. Zmiany wizualne to dopiero początek gruntownej modernizacji tego jednego z najważniejszych serwisów dostarczających informacji o Ziemi i Wszechświecie. Agencja zapowiada więcej nowości i prosi o wyrozumiałość dla problemów technicznych. To się nazywa Czasem samo dotarcie do mety, a nie zajęcie miejsca na podium, jest zwycięstwem. Dowiodła tego Asia Ford, która mimo złego samopoczucia nie chciała przerwać swojego biegu. W dotarciu do celu pomógł policjant i syn, z którymi Ford przekroczyła metę. Huragany, powodzie i Ataki zimy, rozległe powodzie, śmiercionośne huragany, gwałtowne trzęsienia ziemi, wybuchy wulkanów i intensywne deszcze. Tegoroczny rok był wyjątkowo bogaty w niebezpieczne zjawiska pogodowe. Olbrzymi ocean wody Naukowcy NASA i ESA zdobyli dowody na obecność olbrzymiego zbiornika wody na księżycu Saturna Enceladusie. Znajduje się on pod grubą na 30-40 km warstwą lodu. Badacze nie wykluczają, że może tam istnieć życie w formie mikrobów.
dodaj komentarz »
← NASTĘPNY WPIS
Ciągał kelnerkę za

Ciągał kelnerkę za włosy. "Nie nadajesz się na premiera!"

Premier Nowej Zelandii John Key przeprosił kelnerkę jednej z kawiarni w Auckland za to, że kilkakrotnie pociągnął ...
POPRZEDNI WPIS →
Buffett ma nosa.

Buffett "ma nosa". Pozbył się akcji Tesco tuż przed rekordową stratą sieci

Warren Buffett przed miesiącem pozbył się większości swoich udziałów w Tesco - informuje CNN Money. Inwestor giełdowy ...