0
Samsung tnie produkcję Galaxy S5. Z obawy przed iPhone 6?

Samsung tnie produkcję Galaxy S5. Z obawy przed iPhone 6?

Sprzedaż Galaxy S5 - najnowszego smartfona Samsunga - idzie bardzo dobrze, jednak południowokoreański producent zmniejszy w III kwartale tego roku zamówienie na produkcję swojego flagowego modelu aż o 25 proc. Eksperci z branży uważają, że jest to spowodowane oczekiwaniem klientów na pojawienie się na rynku iPhone'a 6.


czytaj więcej »

Zobacz inne informacje z kategorii
Spędzisz dzisiejszy wieczór W sylwestra internauci nie mają czasu na przeglądanie sieci na ekranach komputerów i laptopów. Badania pokazują, że tego dnia ruch w internecie spada o jedną czwartą – wynika z najnowszej analizy firmy Gemius. tech.wp.pl Klikając Lubię to, Grupa około 25 tys. użytkowników Facebooka złożyła w wiedeńskim sądzie pozew zbiorowy przeciwko serwisowi, twierdząc, że narusza on europejskie przepisy dotyczące ochrony danych. Sony Digital Paper: Prawie pół roku po japońskiej premierze, największy czytnik świata ruszy na podbój świata. Pod koniec ubiegłego tygodnia Sony zapowiedziało, że w maju Digital Paper trafi do USA. tech.wp.pl CES 2015: IM5, Fotograficzny gigant wkracza w świat smartfonów. Jak można było się spodziewać, IM5 będzie nastawiony na mobilną fotografię. tech.wp.pl iPhone 6 sprzedaje Apple odnotowuje rekordowe zapotrzebowanie na swój nowy smartfon. Przez pierwsze 24 godziny od rozpoczęcia przedsprzedaży, liczba zamówień na iPhone 6 i iPhone'a 6 Plus przekroczyła cztery miliony. Na większy model klienci muszą czekać nawet cztery tygodnie. Rząd USA nie Biały Dom przesłał w czwartek do Kongresu projekt ustawy, zgodnie z którą nie Agencja Bezpieczeństwa Narodowego (NSA), ale firmy telekomunikacyjne mają gromadzić billingi telefoniczne Amerykanów. Dostęp wywiadu do nich wymagałby każdorazowo zgody sądu. Uwaga na fałszywy Około rok temu wykładowca Uniwersytetu w Teksasie Todd Humphrey wraz ze studentami przeprowadził eksperyment na sygnale GPS. Korzystając z prostego sprzętu udało im się poważnie zmienić kurs bezzałogowego drona. Teoretycznie mogło by to pozwolić na rozbicie maszyny, choć oczywiście nie taki był cel badaczy. Luka w systemie GPS, która pozwala zmieniać kurs obiektów do dzisiaj nie została załatana i z każdym dniem staje się coraz groźniejsza tech.wp.pl Brytyjski wywiad elektroniczny Brytyjski wywiad elektroniczny GCHQ ma narzędzia służące do manipulowania informacjami dostępnymi w internecie i komunikacji za jego pośrednictwem, infiltrowania komputerów i rozpowszechniania określonych treści na portalach - ujawniono we wtorek.
dodaj komentarz »
← NASTĘPNY WPIS
Komputer po raz

Komputer po raz pierwszy przeszedł test Turinga. Udawał 13-latka

Po raz pierwszy w historii superkomputer oszukał ludzi i przeszedł test Turinga. Program "udawał" 13-letniego Eugene'a Goostmana ...
POPRZEDNI WPIS →
Zakaz używania Windows

Zakaz używania Windows 8 w Chinach

Wygląda na to, że Microsoft po raz kolejny strzelił sobie w stopę. Ale w przypadku rynku chińskiego ...