1
Samsung kupi BlackBerry? Oferta na ponad 7 mld dolarów

Samsung kupi BlackBerry? Oferta na ponad 7 mld dolarów

Samsung Electronics chce kupić firmę BlackBerry za 7,5 mld dolarów. Południowokoreański gigant technologiczny mógłby w ten sposób przejąc cenne patenty kanadyjskiego producenta, aby skuteczniej rywalizować z Apple - podaje agencja Reuters.


czytaj więcej »

Zobacz inne informacje z kategorii
Opaska Microsoft Band W końcu i Microsoft dołączył do klubu producentów "technologii ubieralnej" (czym prędzej musimy zmienić to tłumaczenie). Microsoft Band to opaska fitness, która kolekcjonuje dane o aktywności fizycznej swojego użytkownika. tech.wp.pl Samsung Galaxy S6 Wygląda na to, że Samsung bardzo poważnie traktuje premierę swojego nowego smartfonowego "okrętu flagowego" - nie tylko od strony jak najlepszych podzespołów, ale również pod względem oprogramowania. tech.wp.pl Rewolucja w budownictwie? Zespół kierowany przez prof. Janusza Mikułę z Politechniki Krakowskiej opracował geopolimer - sztuczny kamień o wyjątkowych właściwościach. Materiał jest wytrzymały na trudne warunki atmosferyczne i pochłania wilgoć oraz zapachy. Koszt produkcji porównywalny jest do kosztów wytwarzania betonu. Na jego bazie można produkować cegły, bloki i płyty. Twardość geopolimeru można porównać do twardości granitu. Ponadto, polimer początkowo ma formę ciekłą, dzięki czemu może przybrać dowolny kształt. Jaceniuk: za atakami Premier Ukrainy Arsenij Jaceniuk obarczył odpowiedzialnością za atak hakerów na witryny internetowe rządu i parlamentu niemieckiego służby specjalne Rosji. - Rekomenduję, by rosyjskie służby przestały tracić pieniądze podatników na organizowanie cyberataków na Bundestag i biuro kanclerz Angeli Merkel - oświadczył szef ukraińskiego rządu niemieckiej telewizji ZDF. Google kupił firmę Google kupił firmę Boston Dynamics - producenta futurystycznych, samobieżnych robotów, których konstrukcja wzorowana jest na budowie zwierząt. Boston Dynamics ściśle współpracuje z armię USA. Apple ma wspólną Do tej pory nie jest możliwe jednoczesne korzystanie z usług paru operatorów przy pomocy jednej karty SIM. Dlatego osobom potrzebującym częstych zmian dostawcy pozostaje telefon z miejscem na kilka kart. Ale czy nie wygodniej byłoby mieć jedną kartę? tech.wp.pl Cyfrowy Polsat chce W ramach nowej promocji Cyfrowego Polsatu użytkownicy dowolnych dekoderów DVB-T, którzy zdecydują się na oddanie sprzętu do najbliższego Autoryzowanego Punktu Sprzedaży operatora, otrzymają w zamian dekoder HD do odbioru telewizji satelitarnej za 1 zł oraz promocyjną ofertę telewizji - 46 kanałów kodowanych przez 6 miesięcy bez opłat. tech.wp.pl Zegarek jak e-book. Sony opracowała zegarek wykonany z e-papieru. Wszystko w ramach eksperymentalnego wykorzystania tego typu materiału w produkcji - pisze BBC News.
dodaj komentarz »
← NASTĘPNY WPIS
Najnowszy numer za

Najnowszy numer za pół miliona złotych. Rekordowe ceny "Charlie Hebdo" w sieci

Mimo nakładu zwiększonego do trzech milionów, najnowszy numer satrycznego tygodnika "Charlie Hebdo" błyskawicznie zniknął z kiosków. Część ...
POPRZEDNI WPIS →
Facebook wchodzi do

Facebook wchodzi do firm. Przejmie służbową komunikację?

Facebook na razie testowo udostępnił wybranym użytkownikom nowe narzędzie - Facebook at Work. Pozwala ono m.in. na ...