2
Rzadko spotykane superkomórki uchwycone amatorską kamerą

Rzadko spotykane superkomórki uchwycone amatorską kamerą

Istnieje wiele rodzajów burz. Najbardziej spektakularne są superkomórki niskich opadów, tzw. superkomórki LP. W niedzielę w Wyoming (USA) takie chmury utworzyły się w pobliżu Newcastle. Łowcy burz uchwycili ten moment w całości.


czytaj więcej »

Zobacz inne informacje z kategorii
Tu trawa była Zielona murawa, pierwsza we Wrocławiu tartanowa bieżnia, świetnie wyposażone zaplecze sportowe i tłumy zawodników - tak dawniej wyglądała codzienność kompleksu między ul. Skarbowców i Racławicką, należącego do Wojskowego Klubu Sportowego "Śląsk". Jednak pech prześladował to miejsce od początku. Dziś popada w ruinę. Czosnkowy oddech? Jest Czosnek nadaje potrawom charakterystyczny smak. Często stosowany w kuchniach świata, ma istotną wadę: nieprzyjemny zapach z ust po zjedzeniu takiej potrawy utrzymuje się długo po posiłku. Naukowcy z USA wiedzą już, co neutralizuje ten odór. Wojna o miss Ciężko jest być Miss Universe Japonii. Na zwycięską Arianę Miyamoto niemal natychmiast spadła fala krytyki. Że nie ma w pełni japońskich korzeni, że nie wygląda jak Japonka, że powinna oddać koronę i nie powinna reprezentować Japonii. Wszystko dlatego, że ojciec Ariany jest Afroamerykaninem i kobieta nie jest czystej krwi Japonką. Premier szuka ministrów Nowy szef jemeńskiego rządu zwrócił się z nietypową prośbą do użytkowników Facebooka. W jednym z wpisów poprosił o sugestie, kto powinien znaleźć się w jego gabinecie. Internauci odpowiedzili na apel polityka nie tylko propozycjami swoich kandydatów. Google pokazał psa-robota. Ma cztery nogi. Jest niezwykle zwinny i został nazwany "robotycznym psem". Jego twórcy, czyli inżynierowie z firmy Boston Dynamics, która należy do Google’a, nie zdradzają jeszcze do czego będzie wykorzystany ich najnowszy wynalazek, ale eksperci twierdzą, że inteligentna maszyna świetnie sprawdzi się w armii. Więcej informacji w programie "Świat technologii" o godz. 21.15 w TVN24 Biznes i Świat. Herbatka dla weterana. Zakład pogrzebowy z Jekaterynburga w nietypowy sposób postanowił uczcić rocznicę 70-lecia zakończenia II wojny światowej. Zaprosił weteranów i emerytów, którzy przeżyli wojnę, na herbatkę i setkę wódki połączoną z wręczaniem paczek żywnościowych i sztucznych kwiatów, które można złożyć na grobach. Ten miły wieczór został zorganizowany wśród wieńców i akcesoriów stosowanych podczas pogrzebów. - My się jeszcze nigdzie nie wybieramy - mówili niektórzy. Pierwszy raz znaleźli Niepozorny czarny kamyk znaleziony w Egipcie okazał się niezwykłym historycznym reliktem. Według naukowców to pierwszy dowód na to, że miliony lat temu w Ziemię uderzyła kometa. Skała nazwana Hypatią jest jedynym znalezionym na Ziemi fragmentem jądra tego rodzaju ciała niebieskiego. Mroźny i piękny O poranku było wyjątkowo mroźnie. Miejscami termometry przy gruncie odnotowały -22 st. C. W tak pogodny, mroźny poranek na niebie można było podziwiać niezwykłe barwy. Reporterzy 24 i Reporterzy Kontaktu Meteo przesyłają do naszej redakcji zdjęcia tych podniebnych spektakli.
dodaj komentarz »
← NASTĘPNY WPIS
Serce wykonało obrót

Serce wykonało obrót o 90 stopni. Motocyklista przeżył

48-letni mężczyzna trafił na OIOM we włoskim szpitalu z urazem klatki piersiowej, który był wynikiem wypadku na ...
POPRZEDNI WPIS →
Co niedźwiedzie robią

Co niedźwiedzie robią w lesie? Czochrają się o drzewa. Niezwykłe nagranie z Kanady

Niedźwiedzie z Provincial Park w Alberta (Kanada) zostały przyłapane na niezwykłym "tańcu" wokół drzewa. Kamery zarejestrowały, jak ...