0
Rosyjski Tittygram, czyli 35 znaków reklamy na piersiach

Rosyjski Tittygram, czyli 35 znaków reklamy na piersiach

Wśród rosyjskich internautów coraz większą popularność zdobywa nowy serwis, oferujący reklamy prezentowane na kobiecych piersiach. Otwarta w marcu firma przyjmuje już tyle zamówień, że jej pracownicy mają co robić przez całą dobę.


czytaj więcej »

Zobacz inne informacje z kategorii
Przegląd prasy: Wardrobing, Przybywa osób, które kupują ubrania tylko po to, aby pokazać się w nich raz lub dwa i zwrócić do sklepu. Są wśród nich celebryci i zwykli śmiertelnicy. Ani jednym, ani drugim nie przeszkadza, że noszą ubrania z metkami - pisze "Rzeczpospolita". Mundial, epidemia eboli Serwis społecznościowy jak co roku przygotował podsumowanie dwunastu miesięcy. Kończący się 2014 rok zaprezentowano w czterech zestawieniach. Każde z nich powstało na podstawie komentarzy i popularności wśród amerykańskich internautów. Próbki z misji Teoria wielkiego zderzenia Ziemi z inną planetą została ostatecznie udowodniona. Niemieccy naukowcy znaleźli dowody na istnienie Teji - planety, z którą kilka miliardów lat temu zderzyła się Ziemia, w efekcie czego powstał Księżyc. Wpadka Rostowskiego. Jeżeli Jacek Rostowski, który - jako "jedynka" PO do europarlamentu - trafił do woj. kujawsko-pomorskiego, zaliczył wpadkę. "Zamieszkam w Bydgoszczu", "problem z Bydgoszczem" - to tak według byłego ministra finansów powinno się odmieniać nazwę miasta Bydgoszcz. A może teraz Pod koniec września Andrzej Bargiel zdobył ośmiotysięcznik Manaslu. Młody himalaista wspiął się na szczyt w rekordowo szybkim tempie, a później zjechał z niego na nartach. Wszystkiego dokonał bez użycia aparatu tlenowego. Co było najtrudniejsze? O tym opowiedział w programie TVN24 "Wstajesz i weekend". Charakterystyczna melodia Alzheimera. - Akustyczna analiza głosu i mowy pozwala na wczesne wykrycie choroby Alzheimera - poinformowali wrocławscy lekarze i inżynierowie. Po dwóch latach badań opracowali metodę i prototyp urządzenia pomocnego do postawienia właściwej diagnozy. #Camelfie, czyli selfie W mediach społecznościowych zapanowała moda na selfie z wielbłądami. Pod hashtagiem #Camelfie internauci udostępniają swoje zdjęcia, na których do obiektywów wdzięczą się też zwierzęta. Pierwsza kaczka. 10-letnia Gdy stylistka Susannah Constantine opublikowała fotografię swojej córki, została ostro skrytykowana przez obrońców praw zwierząt i internautów. Na zdjęciu 10-letnia dziewczynka trzyma w ręce martwą kaczkę, a twarz ma ubrudzoną krwią.
dodaj komentarz »
← NASTĘPNY WPIS
Wpakował osiem kul

Wpakował osiem kul w komputer. Bo się zawieszał

37-letni Lucas Hinch z Colorado Springs odpowie za użycie broni palnej w granicach miasta. Twierdzi, że uczyni ...
POPRZEDNI WPIS →
Trwa rozbiórka Nokii.

Trwa "rozbiórka" Nokii. Giganci zainteresowani są mapami

Co najmniej cztery podmioty są zainteresowane kupnem oddziału Nokii zajmującego się mapami i usługami lokalizacyjnymi - podaje ...