0

"Rasizm, molestowanie seksualne i dyskryminacja". Koncern oskarżany

"Niezliczone" rzekome przypadki rasizmu, seksizmu oraz dyskryminacji z powodu wagi i urody w najważniejszym sklepie amerykańskiej marki Abercrombie & Fitch opisała anonimowa pracownica firmy. To kolejne szokujące szczegóły dotyczące koncernu, którego wieloletni szef do niedawna nie chciał w sklepach i reklamach nikogo, kto nie mieści się w jego definicji ideału: młodych, chudych, pięknych i białych.


czytaj więcej »

Zobacz inne informacje z kategorii
Tak wyglądają narodziny Antarktyda zmniejsza się w zaskakująco szybkim tempie. Na lodowcach tego kontynentu powstaje coraz więcej głębokich szczelin, które za jakiś czas wydzielą nowe góry lodowe. W poniedziałek doszło do zjawiska, które inicjuje powstawanie ogromnych brył lodu - od najdłuższego lodowca PIG odłączył się fragment o powierzchni 720 km kw. Teraz naukowcy czekają, aż oderwany fragment lodowca stanie się samodzielną górą lodową. Najdłuższy film wszech Szwed Anders Weberg pracuje nad najdłuższym filmem na świecie. "Ambiancé" będzie trwać 720 godzin, czyli 30 dni. Autor zapowiada premierę na 2020 rok. - Film zostanie pokazany w pełnej długości jednorazowo, synchronicznie na wszystkich kontynentach, a potem zniszczony - mówi. Ekskluzywne pole golfowe Fotografowi José Palazonowi udało się zrobić nietypowe zdjęcie. Widać na nim osoby grające w golfa i imigrantów siedzących na wysokim ogrodzeniu wokół pola golfowego. Zdjęcie pokazuje różnice między bogatymi Europejczykami, a biednymi Afrykańczykami, którzy są gotowi na wszystko, by przedostać się do Europy. Kalifornia bije rekordy Tak ciepłego marcowego weekendu Kalifornia nie pamięta od 60 lat. Od piątku padają tam rekordy temperatury. Termometry pokazują ponad 30 st. C. Większe piersi na Przełomowy wynalazek zza oceanu - implanty powiększające piersi na wakacje, a choćby i na weekend. Dzięki nim kobiety będą mogły sprawdzić czy z prawdziwymi implantami będą czuły się dobrze. O wynalazku, który cieszy zarówno kobiety, jak i mężczyzn w magazynie "Polska i świat". Tak ciepło o Topniejące resztki śniegu i dodatnie temperatury temperatury - pogoda w Moskwie kojarzy się raczej z wczesną wiosną niż zimą. Tamtejsi meteorolodzy stwierdzili, że to najcieplejszy grudzień od ponad stu lat. I chociaż prawosławni Rosjanie obchodzą Boże Narodzenie dopiero w styczniu, też raczej nie mają co liczyć na białe święta. Wielka przebudowa strony Jasne niebieskie i szare barwy zamiast dotychczasowej "kosmicznej" czerni - zainteresowanych kosmicznymi tematami mógł zaskoczyć odświeżony wygląd strony internetowej NASA. Zmiany wizualne to dopiero początek gruntownej modernizacji tego jednego z najważniejszych serwisów dostarczających informacji o Ziemi i Wszechświecie. Agencja zapowiada więcej nowości i prosi o wyrozumiałość dla problemów technicznych. Amatorka, która zachwyciła Wielkie emocje, pyszne dania oraz radość zwyciężczyni. Tak wyglądał wielki trzeci finał polskiej edycji "MasterChefa" - jednego z najbardziej prestiżowych kulinarnych programów na świecie. Największe wrażenie na podniebieniach jurorów zrobiła Dominika Wójciak i to ona zgarnęła nagrodę główną - 100 tys. złotych i kontrakt na wydanie własnej książki kucharskiej.
dodaj komentarz »
← NASTĘPNY WPIS
5-latka przez rok

5-latka przez rok sprzedawała lemoniadę. Zebrała tysiące dolarów na leczenie brata

5-latka zebrała ponad 25 tys. dolarów, sprzedając pod domem lemoniadę i muffinki. Zarobione pieniądze dziewczynka przekazała fundacji, ...
POPRZEDNI WPIS →
Świat zna go

Świat zna go z memów. Teraz potrzebuje pomocy i zbiera na leczenie ojca

Chłopiec znany z memów internautom na całym świecie ma już osiem lat. Internetową popularność, jaką zdobył przez ...