0
Przytulone szkielety wykopane w Rosji

Przytulone szkielety wykopane w Rosji

Archeolodzy z południowej Rosji odkryli dwa szkielety z epoki brązu. Co ciekawe - miały one splecione ręce i nogi. Naukowcy podkreślają, że taki rodzaj pochówku jest nietypowy dla tego okresu. To już drugie odkrycie w tym rejonie, które przyciągnęło uwagę archeologów w tym roku.


czytaj więcej »

Zobacz inne informacje z kategorii
Bądźmy blisko, ale Huczna noc sylwestrowa to dla czworonogów prawdziwy koszmar. Nie jest jednak za późno, by pomóc im uporać się z lękiem wywołanym wystrzałami fajerwerków i petard. Jak to zrobić, radziła w TVN24 Aneta Awtoniuk, behawiorysta zwierzęcy. Łatwiej znajdziesz wpisy Znany serwis społecznościowy postanowił unowocześnić swoją wyszukiwarkę. Od dziś można za jej pomocą znajdować konkretne posty naszych znajomych. Nową funkcję testują na razie użytkownicy anglojęzycznej wersji serwisu. Będziemy szczęśliwi, gdy "Nie są beznadziejni, nie są też całkowicie odrażający, ale z jakiegoś powodu po prostu nie możemy ich polubić" - tak TV.com, największy amerykański portal o tematyce telewizyjnej, uzasadnił wybór 10 najgorszych bohaterów serialowych, którzy pojawili się na ekranach tej jesieni. Wśród nich znalazła się Lizzie Samuels, bohaterka głośnego serialu o świecie, który opanowały zombie - "Żywe trupy" ("The Walking Dead"). Najpiękniejszy hotel świata "Tu spędzisz wakacje życia" - tak czytelnicy prestiżowego magazynu podróżniczego "Condé Nast Traveler" zachwalają najpiękniejszy hotel na świecie. Blisko 80 tys. osób uznało, że na miano to zasługuje Londolozi, który leży w samym sercu prywatnego rezerwatu w RPA. Tam jest też dom lampartów, które pozwalają podejść do siebie bardzo blisko. W rankingu 100 docenionych hoteli nie ma żadnego z Polski. Kostarykańskie szklane żaby W lasach Kostaryki, na zielonych liściach egzotycznych roślin, nierzadko można dojrzeć tzw. żabę szklaną, doskonale kamuflującą się pośród bujnej roślinności. Płaz cechuje się niezwykłym instynktem rodzicielskim - zupełnie obcym dla większości żab - oraz niezwykle wyrafinowanymi zdolnościami kamuflującymi. Obudził się w Miał lecieć z Luizjany do Kaliforni. Gdy się obudził, samolot był zupełnie pusty. Jak się okazało, załoga linii lotniczych nie zauważyła śpiącego pasażera i po wylądowaniu opuściła pokład. Mężczyzna został. W kosmosie Halloween Halloween to jedno z najhuczniej celebrowanych amerykańskich świąt. Jego symbolem jest wydrążona dynia ze świeczką w środku, strasząca wyciętymi oczami i upiornym uśmiechem. 8 października dokładnie tak samo wyglądała nasza dzienna gwiazda. Dziecko z DNA Wielka Brytania jest o krok od zalegalizowania techniki tworzenia dzieci za pomocą DNA pochodzącego od trzech osób - informuje Fox News. Nowa metoda ma zapobiec przekazywaniu dzieciom wadliwych genów, mogących być przyczyną chorób.
dodaj komentarz »
← NASTĘPNY WPIS
Piłkarska ekstraklasa bez

Piłkarska ekstraklasa bez 1/3 klubów? Jeśli nie zapłacą zawodnikom

Pięć z 16 klubów piłkarskiej ekstraklasy Urugwaju zalega z wypłatami swoim zawodnikom wynagrodzeń na łączną kwotę 1,5 ...
POPRZEDNI WPIS →
Francja walczy z

Francja walczy z odgrzewanymi kotletami

We Francji weszła w życie we wtorek ustawa zobowiązująca restauracje do informowania, które z serwowanych dań są ...