2
Przyszłość powróciła

Przyszłość powróciła

Jaki będzie rok 2015? Twórcy filmu "Powrót do przyszłości 2" podjęli ten wysiłek i już w latach 80. pokazali co nas czeka. Niektóre rzeczy się spełniły, inne są testowane, a na niektóre jeszcze poczekamy. Ale ponieważ rok dopiero się zaczął, film w stu procentach może stać się rzeczywistością.


czytaj więcej »

Zobacz inne informacje z kategorii
Chciał pomóc pisklęciu Łabędzie to jeden z symboli miłości. O tym, jak bardzo kochają swoje młode, przekonał się wolontariusz Wildlife Aid Foundation (WAF), brytyjskiej organizacji niosącej pomoc dzikim zwierzętom. Kiedy Simon Cowell próbował uwolnić zaklinowanego w płocie młodego ptaka, jego tata go zaatakował. Kawa drożeje, ale Picie kawy bezkofeinowej jest równie pomocne w utrzymaniu zdrowej wątroby jak picie zwykłej kawy - wynika z najnowszych badań. Naukowcy odkryli, że osoby pijące duże ilości kawy każdego dnia mają niższy poziom negatywnych enzymów wątrobowych. Największa garderoba świata Jej garderoba ma trzy piętra i 300 m kw, a w środku markowe ubrania i akcesoria warte miliony dolarów. W skład kolekcji tworzonej od 30 lat wchodzi m.in. 75 par szpilek od Christiana Louboutina i 60 torebek Birkin od Hermèsa. Dzięki niej była Miss Teksasu zapracowała na tytuł właścicielki największej szafy świata. Teraz wróciła na pierwsze strony gazet, bo została... okradziona. Czym pachnie warkocz Naukowcy analizujący dane, jakie w ostatnich miesiącach pozyskał instrument pokładowy zainstalowany na ścigającej kometę sondzie Rosetta, nie mają wątpliwości: nie chcielibyśmy być na jej miejscu. Musielibyśmy wówczas wdychać "aromat" zgniłych jaj, końskich odchodów i duszącego, specyficznego zapachu dwutlenku siarki wraz z migdałowym, cierpkim zapachem cyjanowodoru. Milion na Times Milion ludzi, w tym gwiazdy rozrywki Taylor Swift i Idina Menzel, powitało Nowy Rok na Times Square. Kulminacyjnym punktem było opuszczenie o północy ogromnej kryształowej kuli z masztu wieżowca na tym nowojorskim placu, przy aplauzie rozentuzjazmowanego tłumu. Wodospad jako obiekt Will Gadd wspinał się po oblodzonej ścianie wodospadu Niagara. Zobacz emocjonujący film, na którym człowiek "uciera nosa" samej naturze. Normandia w ogniu, W rocznicę D-Day, największej operacji desantowej aliantów podczas II wojny światowej, widzimy piękne plaże Normandii wypełnione turystami. 70 lat temu w tych samych miejscach było zupełnie inaczej... Fotograf agencji Reutera Chris Helgren zebrał i zestawił ze sobą archiwalne zdjęcia z czerwca 1944 roku ze współczesnymi obrazami Normandii. Efekt zapiera dech w piersiach. 7-latek zdobył szczyt Niespełna ośmioletni krakowianin Mikołaj Tulej z rodzicami zdobył szczyt Tikanadze (3436 m n.p.m.) w masywie Chaukhi w Gruzji. To kolejny już sukces małego włóczykija. Rodzina wspinała się w m.in. w Armenii, Macedonii i Hiszpanii.
dodaj komentarz »
← NASTĘPNY WPIS
Kulisy pracy nowoczesnej

Kulisy pracy nowoczesnej dziewczyny na telefon. "Wielu z nich chce, bym ich upokarzała"

Mawia się, że aby odnieść biznesowy sukces, trzeba mieć dobre znajomości, świetny pomysł i odrobinę szczęścia. Ta ...
POPRZEDNI WPIS →
Kocia kolonia pod

Kocia kolonia pod ochroną prezydenta Włoch

Prezydent Włoch Giorgio Napolitano stanął w obronie wyjątkowej kolonii kotów, które żyją na plaży na Sardynii. Władze ...