2
Przełom w biologii?

Przełom w biologii? "Mózg kobiety pracuje inaczej niż mężczyzny"

Mężczyźni i kobiety nie myślą tak samo. Choć wiele osób się z tym nie zgadza, to dr Ragini Verma z Uniwersytetu Pensylwania dowiodła, że kobiety mają lepszą pamięć, łatwiej adaptują się społecznie, a także dużo lepiej radzą sobie z wykonywaniem kilku czynności jednocześnie. Natomiast mężczyźni mają m.in. bardziej rozwinięte zdolności przestrzenne. Wszystko przez to, że nasze mózgi pracują inaczej.


czytaj więcej »

Zobacz inne informacje z kategorii
Wybierze, zapakuje i Apteka przy szpitalu św. Barbary w Sosnowcu jako pierwsza w Polsce wzbogaciła się o automat do wydawania leków. Urządzenie samo wybiera, segreguje i paczkuje zalecone medykamenty. Powiadomi także o konieczności ich dokupienia. Kim z papierosem Państwowe media Korei Północnej są maszyną propagandową reżimu i na bieżąco relacjonują rozliczne gospodarskie wizyty wodza Kim Dzong Una. Praktycznie każda jest okazją do robienia zdjęć, na których wódz "patrzy na rzeczy" i udziela wskazówek. Choć zdjęcia nie mają prawa być przypadkowe, podczas wizyty w nowym sierocińcu wódz na jednej z fotografii miał niecodzienne tło. Kot z parciem Dachowanie przy ponad 300 km/h, odjeżdżająca bez egzaminatora kursantka czy wyczyny litewskich kierowców? A może kot z parciem na szkło? Zagłosuj w naszej sondzie i wybierz najlepsze wideo, które ukazało w ciągu ostatnich dni w naszym serwisie. Tam mogą istnieć Naukowcy uważają, że w zbiorniku odizolowanym od wpływów środowiska zewnętrznego przez blisko milion lat mogą żyć równie skomplikowane organizmy, co w wodach oceanów i jezior na całym świecie. Pozwala to przypuszczać, że rozwinięte formy życia mogą istnieć w podobnych jeziorach na księżycach Jowisza i Saturna. Podsumowanie roku czy Od kilku dni w sieci dużą popularnością cieszy się wideo będące podsumowaniem mijającego roku. "Zeitgeist 2014" różni się jednak od większości publikowanych podsumowań. To dlatego, że wideo jest kampanią społeczną, która uświadamia widzom, jak czują się ludzie chorzy na alzheimera. UFO na Opolszczyźnie? Nawet w pochmurne dni niebo nie musi być nudne. Internauta janusz_w podczas porannego rozpogodzenia uchwycił niezwykły wygląd nieba. Nawet jeśli nie dacie się przekonać, że nad Opolszczyzną przeleciał jeden z Niezidentyfikowanych Obiektów Latających, warto lepiej zapoznać się ze zjawiskowymi chmurami soczewkowatymi. Koreańczycy wywalczyli zmiany W podręcznikach obowiązujących w amerykańskim stanie Wirginia od tej pory wody oddzielające Japonię od Korei będą nosiły także nazwę: Morze Wschodnie. Od lat trwa spór o nazewnictwo tych wód. Nazwa "Morze Wschodnie" promowana jest przez Koreańczyków z Południa. Chłopiec jak bochenek Gdy się urodził, był nie większy niż bochenek chleba, a lekarze dawali mu 50 proc. szans na przeżycie. Ward Miles ma obecnie już ponad rok, a nagranie dokumentujące pierwszych 12 miesięcy jego życia uznaliście za najlepsze wideo minionego tygodnia w tvn24.pl.
dodaj komentarz »
← NASTĘPNY WPIS
Śledzenie telefonów komórkowych

Śledzenie telefonów komórkowych poza granicami USA "zgodne z prawem"

Amerykańska Agencja Bezpieczeństwa Narodowego (NSA) oświadczyła w piątek, że śledzenie telefonów komórkowych poza granicami USA jest zgodne ...
POPRZEDNI WPIS →
Wściekła góralka, dzielny

Wściekła góralka, dzielny pies bez łap? Wybierz wideo tygodnia

"Wybuchowy" wieloryb, dzielny psiak bez łap czy orzeł, który porwał kamerę? A może wyjątkowy gest Paula Walkera ...