0
Przebieralnia

Przebieralnia "neutralna płciowo" na publicznym basenie

Na publicznym basenie w miejscowości Sundbyberg koło Sztokholmu oprócz przebieralni dla pań i panów dobudowano jeszcze trzecią - "neutralną płciowo". Basen będzie po tym remoncie ponownie otwarty w najbliższy weekend.


czytaj więcej »

Zobacz inne informacje z kategorii
Jak przekonywać dzieci Wszystkie kluby poselskie poparły w środę w Sejmie projekt, którego celem jest zakaz sprzedaży w szkołach "śmieciowego jedzenia". Chodzi o takie produkty, jak np. chipsy, niektóre ciastka i napoje, w tym te energetyzujące, jedzenie typu fast food i instant. Projekt nowelizacji ustawy o bezpieczeństwie żywności i żywienia wprowadza zakaz sprzedaży w szkołach żywności, której spożywanie w nadmiarze może być przyczyną przewlekłych chorób dietozależnych. Pies na autostradzie Wielka Brytania w ostatnich dniach zwariowała na punkcie Dona, psa, który jeździł traktorem. W środę zwierzak wybiegł z farmy i wskoczył na traktor swojego właściciela, w którym niechcący nacisnął pedał gazu. Pojazd ruszył i, przebijając polne barierki, wjechał na autostradę. Historia, którą podzieliła się szkocka drogówka, stała hitem sieci. Nietypowa restauracja. Zjesz W centrum amerykańskiego miasta Tulsa znajduje się nietypowa knajpa. Jej menu godne jest naprawdę dobrej restauracji, ale za posiłek zapłacimy tyle... ile zechcemy. - Chcemy umożliwić zjedzenie porządnego posiłku każdemu, bez względu na zasobność portfela. Funkcjonujemy na zasadzie "płacisz, ile możesz" - tłumaczy założycielka Tulsa Table Christy Moore. Bzykaj się ze Zynga, znana firma tworząca gry na Facebooka, pozwała twórców aplikacji "Bang With Friends", za to jaką nazwę nadali swojemu dziełu. Program ułatwiający przygodny seks ze znajomymi ma w sposób niedopuszczalny naruszać prawa firmy, używając sformułowania "with friends" (ang. ze znajomymi). Chora nastolatka wstaje Sparaliżowana przez jedenaście dni nastolatka nagle wstaje z wózka, robiąc tym samym ogromną niespodziankę pielęgniarce, która się nią opiekuje. Kobieta nie kryje ogromnego zaskoczenia i wzruszenia. Nagranie z tego momentu trafiło kilka dni temu do sieci, gdzie bije rekordy popularności. Cenzurują Niewolnicę Isaurę. "Niewolnica Isaura" bez scen niewolniczej pracy? Uzbecki kanał telewizyjny Elshar emituje właśnie powtórki brazylijskiej telenoweli, ale z serii wycięto wszystkie sceny zbioru bawełny - podaje portal uznews.net. Tajemnicze chmury niepokoiły W latach siedemdziesiątych satelity zarejestrowały nietypowe obłoki, unoszące się nad Morzem Wschodniosyberyjskim. Przez dziesiątki lat zagadka ich powstawania pozostawała nie wyjaśniona, a cykliczność zjawiska niepokoiła zarówno naukowców, jak i wojskowych. Powstała mapa 3D Choć naukowcy pracowali nad tym od lat, dopiero wykorzystanie obserwacji satelitarnych okazało się skutecznym sposobem. Dzięki nim powstała kompleksowa trójwymiarowa mapa Wielkiej Rafy Koralowej. Naukowcy liczą, że pomoże ona lepiej poznać, a tym samym chronić tę unikatową strukturę - zwłaszcza przed nasilającą się w ostatnich czasach inwazją żarłocznych koron cierniowych.
dodaj komentarz »
← NASTĘPNY WPIS
Telefon na 911.

Telefon na 911. "Chciałabym zamówić pizzę". Ten spot zapada w pamięć

Na filmie nie widać krwi, przepychanek ani brutalnych scen. Oglądając ten spot o przemocy domowej, można jednak ...
POPRZEDNI WPIS →
Polka nagrodzona przez

Polka nagrodzona przez Roberta Redforda. "Nie używają słów ciało, topielec, tylko obiekt"

"Obiekt" opowiada o nurkach, którzy zajmują się poszukiwaniem osób zaginionych pod wodą. Film został nagrodzony na najbardziej ...