1
Powstanie film o mordercy żony Polańskiego. Autorem twórca teledysków Madonny i U2

Powstanie film o mordercy żony Polańskiego. Autorem twórca teledysków Madonny i U2

Charles Manson w 1969 roku wysłał członków swojej sekty do domu Romana Polańskiego w Kalifornii z poleceniem zabicia jego mieszkańców. Zamordowali pięć osób, w tym ciężarną żonę Polaka. Po głośnym procesie Manson został skazany na karę śmierci, zmienioną na dożywocie. Szybko stał się ikoną pop kultury. Teraz jego historię opowie w filmie "Rodzina" reżyser teledysków Madonny i U2.


czytaj więcej »

Zobacz inne informacje z kategorii
Sapanie i porykiwanie Na Podkarpaciu, przede wszystkim w Bieszczadach i Beskidzie Niskim, rozpoczęło się rykowisko - okres godowy jeleni karpackich. Ryk samców wystraszył już pierwszych turystów, którzy mylą go z odgłosem niedźwiedzia. Meteor rozświetlił niebo Nad Kanadą pojawił się niezwykle jasny obiekt. Początkowo mieszkańcy mieli problem z ustaleniem, czym było świetliste zjawisko. Ostatecznie okazało się, że najprawdopodobniej mieli oni do czynienia z meteorem. Windows, Office, Xbox. 4 kwietnia 1975 r. Bill Gates i Paul Allen założyli Microsoft - jedną z największych obecnie firm z branży nowych technologii. Najbardziej znana jest z systemu operacyjnego Windows, pakietu oprogramowania biurowego Microsoft Office a także z konsoli do gier Xbox. 40 mln złotych 10, 20, 30, a może 40 milionów złotych. Każdy zapewne kiedyś zastanawiał się, co zrobiłby z taką sumą pieniędzy. Dom, samochód, podróż dookoła świata, mnóstwo gadżetów - wygrana liczona w milionach wystarczy, by spełnić każdą zachciankę. Ale pewnie każdy ma jakąś swoją listę priorytetów w tej sprawie. Dziś w Lotto do wygrania właśnie taka kwota. Słońce wyjątkowo aktywne. Naukowcy z NASA zaobserwowali ogromną plamę słoneczną. To AR12192, której powierzchnia sięga ponad 0,2 proc. powierzchni półkuli naszej dziennej gwiazdy. Zdaniem ekspertów plama 12192 jest największą zaobserwowaną od prawie 24 lat. Bryła lodu i "Bryła lodu i skał wielkości góry wyparowała" - napisała na Twitterze NASA Solar System, potwierdzając wcześniejsze doniesienia o tym, że kometa ISON rozpadła się w bliskim kontakcie ze Słońcem. "Jak Ikar, kometa ISON mogła przelecieć zbyt blisko Słońca" - podała NASA. Pies Bela jednak Ostatni akt kontrowersyjnej historii owczarka niemieckiego o imieniu Bela. Według testamentu właścicielki pies miał zostać uśpiony i pochowany razem z nią. Internauci uratowali mu życie. Jak się jednak okazuje, nie na długo. Ta muzyka ma Alexandre Desplat został wybrany najlepszym kompozytorem muzyki filmowej w prestiżowym World Soundtrack Awards. Dzięki kompozycjom do "Grand Budapest Hotel" Francuz wygrał także w kategorii "najlepsza ścieżka dźwiękowa". Nagrodzono też Pharrella Williamsa za piosenkę "Happy" z filmu "Minionki rozrabiają".
dodaj komentarz »
← NASTĘPNY WPIS
Uwierzyli, że aktualizacja

Uwierzyli, że aktualizacja do iOS 8 pozwoli na ładowanie telefonu w... mikrofali!

Dosłownie kilka godzin po tym, jak Apple udostępniło iOS 8, "4chanowcy" przypuścili własną kampanię "reklamową", która zawierała ...
POPRZEDNI WPIS →
Chiny walczą z

Chiny walczą z monopolem Microsoftu? Premiera Xbox One opóźniona

Microsoft opóźnił wprowadzenie na rynek w Chinach konsoli do gier Xbox One. Premiera zaplanowana była na wtorek. ...