0
Polskie firmy pokażą się w USA. Oczarują Google?

Polskie firmy pokażą się w USA. Oczarują Google?

To będzie największe wydarzenie dyplomacji ekonomicznej organizowane przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych w ciągu ostatnich kilku lat i na pewno największe w USA – powiedziała „Pulsowi Biznesu” wiceminister spraw zagranicznych Katarzyna Kacperczyk.


czytaj więcej »

Zobacz inne informacje z kategorii
Nokia wygrywa z Za nami kolejny epizod krwawej wojny między Nokią i HTC. Po Wielkiej Brytanii, USA i Holandii tym razem przyszła pora na Niemcy. Tamtejszy sąd przychylił się do zarzutów fińskiej firmy i uznał Tajwańczyków winnymi naruszenia szeregu patentów, do których prawa rości sobie Nokia. tech.wp.pl Internetowi giganci kontra Microsoft nawiązał współpracę z innymi gigantami internetu, która ma na celu całkowitą eliminację dziecięcej pornografii z sieci. Orężem ma być mechanizm Microsoft PhotoDNA, który już z powodzeniem był wykorzystywany przez organy państwowe. tech.wp.pl Amerykanie sprzedali lotniskowiec Amerykański lotniskowiec USS Forrestal, wycofany ze służby w 1993 roku został przeznaczony do złomowania. Ponieważ jednak cała operacja jest dość skomplikowana, okazało się, że Marynarka Wojenna USA musiała sprzedać okręt specjalistycznej firmie za symbolicznego centa, czyli ok. 3 grosze. tech.wp.pl Microsoft uśmierca Clip Clip Art, czyli plik graficzny, którym często ubarwiane były prezentacje w systemie PowerPoint zniknie z pakietu Office. Taką decyzję podjął Microsoft, który tym samym zakończy długą historię prostych obrazków. Surfly: surfuj po Bez potrzeby instalowania dodatkowego oprogramowania Surfly oferuje swoim użytkownikom wspólne sesje surfowania po sieci. Po co to komu? tech.wp.pl Boom na zakupy Prawie sześciu na dziesięciu przedstawicieli e-sklepów deklaruje, że w 2013 roku ich placówki odnotowały wzrost sprzedaży - wynika z raportu CubeResearch. Trzy czwarte przewiduje większe obroty w tym roku - informuje w środę "Puls Biznesu". Okręt podwodny z NASA szykuje się na kolejny kosmiczny podbój - zamierza spenetrować Tytana. Naukowcy wyślą napędzany energią jądrową okręt podwodny, by zbadać, czy w wodach Kraken Mare na księżycu Saturna istnieje życie. Apple 1 sprzedany Jeden z niewielu pozostałych na świecie komputerów Apple 1 został sprzedany w środę na aukcji w Nowym Jorku za 905 tys. dolarów. To o wiele więcej niż się spodziewano.
dodaj komentarz »
← NASTĘPNY WPIS
Apple 1 sprzedany

Apple 1 sprzedany za ponad 900 tys. dolarów. Zostało ich mniej niż 50

Jeden z niewielu pozostałych na świecie komputerów Apple 1 został sprzedany w środę na aukcji w Nowym ...
POPRZEDNI WPIS →
Nokia znika bezpowrotnie.

Nokia znika bezpowrotnie. Microsoft kasuje fińską markę

Microsoft dotrzymał słowa i kasuje Nokię z legendarnych aparatów. Po przejęciu działu telefonów komórkowych Nokii amerykańska firma ...