0
Polacy walczą o internetowego Oscara. Strona o Powstaniu Warszawskim faworytem

Polacy walczą o internetowego Oscara. Strona o Powstaniu Warszawskim faworytem

Dwa polskie projekty zostały nominowane do nagrody Webby Awards 2015, które jest najważniejszym wyróżnieniem w internecie. O statuetki "metalowych sprężyn" powalczą: strona o Powstaniu Warszawskim - Warsaw Rising 1944 oraz aplikacja dla dzieci na smartfona - Children’s Books. Laureatów w ok. 50 kategoriach wybierze nie tylko Międzynarodowa Akademia Sztuki Cyfrowej i Nauki, ale i sami internauci. Głosowanie w sieci kończy się 23 kwietnia.


czytaj więcej »

Zobacz inne informacje z kategorii
Omni: powstaje konkurencja CyanogenMod to modyfikacja oryginalnego systemu Android, która w ostatnim czasie stała się na tyle popularna, że jej twórcy postanowili stworzyć odrębny system operacyjny. tech.wp.pl Czy Smart TV W polskich domach znajduje się około 3,5 miliona telewizorów z funkcją Smart TV. Duża liczba osób zainteresowanych inteligentną telewizją powinna mobilizować producentów sprzętu do tworzenia użytecznych rozwiązań. Nie jest jednak tak różowo. tech.wp.pl Uwierzyli, że aktualizacja Dosłownie kilka godzin po tym, jak Apple udostępniło iOS 8, "4chanowcy" przypuścili własną kampanię "reklamową", która zawierała informacje o tym, że nowa funkcja iOS'a - Wave - pozwala na ładowanie sprzętu Apple'a w kuchence mikrofalowej. tech.wp.pl Dzieje się w Jeden z użytkowników Steama wykrył w nim poważną usterkę. Jeżeli postąpicie niewłaściwie, możecie nawet stracić wszystkie dane! W dzisiejszym odcinku mówimy również o coraz poważniejszej ofensywie chińskiego Xiaomi i ciekawym pomyśle na promocję polskiej gry. Zapraszamy do oglądania! tech.wp.pl Test nowego bezlusterkowca Panasonic Lumix DMC- GX7 to jedna z najnowszych propozycji japońskiego producenta. W porównaniu do swojego poprzednika, GX7 zyskał kilka bardzo interesujących nowości. Najważniejszą z nich jest kompletna nowość u Panasonica, czyli wbudowana w aparat stabilizacja obrazu – do tej pory producent umieszczał stabilizację jedynie w swoich obiektywach. GX7 dysponuje także nową matrycą, a także niespotykanym, bardzo ciekawym, odchylanym wizjerem. Wszystko to, zostało wycenione na około 4000 zł, czyli podobnie do lustrzanek. tech.wp.pl Kolejny tani tablet W tym tygodniu na rynku pojawili się dwaj nowi przedstawiciele tanich tabletów i smartfonów. Swoje debiuty mają tani tablet Modecom FreeTab 1001 za 630 zł oraz tani smartfon Gigabyte Roma R2 za 550 zł. tech.wp.pl Oni pokochali iPhone'y W październiku 2013 roku iPhone'y stanowiły aż 76 procent ze wszystkich sprzedanych w Japonii smartfonów. tech.wp.pl Sieci komórkowe przestaną Rynek operatorów komórkowych jest coraz bliżej zatrzymania spadku przychodów – czytamy w „Rzeczpospolitej”.
dodaj komentarz »
← NASTĘPNY WPIS
Można już zamówić

Można już zamówić Apple Watch. Ale nie w Polsce

Od 10 kwietnia za pośrednictwem internetowego sklepu Apple można składać zamówienia na inteligentny zegarek Apple Watch. Urządzenie ...
POPRZEDNI WPIS →
Młode wilki biznesu

Młode wilki biznesu szukają inwestorów. Rusza międzynarodowa konferencja start-upów

Prawie 500 godzin wykładów, 140 prelegentów z całego świata, około 1500 uczestników i 300 startupów. Po raz ...