0
Polacy kradną w sieci. Czy walka z tym procederem to walka z wiatrakami?

Polacy kradną w sieci. Czy walka z tym procederem to walka z wiatrakami?

Polakom ciągle wydaje się, że w internecie wszystko jest za darmo. Ściągają muzykę, a ulubione filmy i seriale oglądają na serwisach z nielegalnymi treściami. Niektórzy nawet nie wiedzą, że oglądając w internecie mecz piłkarski często okradają firmę, która za jego nadawanie musiała słono zapłacić. Droga do zmiany tej sytuacji jest długa i kręta, ale do przejścia.


czytaj więcej »

Zobacz inne informacje z kategorii
Gwiazdkowe prezenty: elektronika Sprzedaż zabawek spadła w zeszłym roku o 1 proc. Czy w tym roku uda się odrobić straty? Na listę życzeń dzieci wpisują częściej smartfony i tablety niż np. pluszaki. Tłumaczą, że ich koledzy już takie mają. - Rzeczywiście, technologia odgrywa bardzo dużą rolę w życiu dzisiejszych dzieci. Niektóre wcześniej radzą sobie z tabletem niż z mową. Co nie oznacza, że powinniśmy wynieść z ich pokojów pudła z zabawkami - przekonuje Laurie Schacht z "Toy Insider". Największa wirtualna bitwa Dwa potężne sojusze starły się w walce o wirtualny układ planetarny. Obie strony straciły w boju armie statków wirtualnych, ale posiadających zupełnie realną wartość, szacowaną na nawet kilkanaście tysięcy dolarów. W bitwie wzięła udział rekordowa liczba graczy. Paymax - nowy Paymax to nowy system mobilnej akceptacji płatności (mPOS). Oferta firmy dedykowana jest zarówno małym i średnim przedsiębiorcom, jak i dużym podmiotom. tech.wp.pl Totalna inwigilacja naszej Pewnie wiecie, że za pomocą iPhone’a można kontrolować inteligentny dom, odpalać samochód czy sprawdzać stan upieczenia mięsa na grillu. Wiedzieliście jednak, że możecie również kontrolować swoją wagę? tech.wp.pl Rytm serca zamiast Firmy na całym świecie starają się znaleźć nowe sposoby, aby zwiększyć bezpieczeństwo swoich klientów oraz pracowników w cyberprzestrzeni. Skanowanie odcisków palca czy tęczówki to już nic nowego. Niedługo twoją tożsamość potwierdzi rytm serca. Flappy Bird powraca! Fani tej przedziwnej, acz niesamowicie popularnej gry, mają się z czego cieszyć. Jej twórca, Dong Nguyen zapowiedział, że zmienił zdanie i ponownie udostępni ją w sklepach z aplikacjami mobilnymi. tech.wp.pl iPhone 7 z Chociaż jakiś czas temu dziennik the Wall Street Journal podał, iż Apple na dobre rozstaje się z Samsungiem, to pogłoski te mogły być przedwczesne. tech.wp.pl Ruszył nowy mózg W rosyjskich siłach zbrojnych i strukturach siłowych doszło do mało widocznej, ale niezwykle ważnej zmiany. W bunkrze ukrytym pod Moskwą uruchomiono nowoczesne centrum dowodzenia, które w jednym miejscu łączy "nerwy" wszystkich służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo. Od wojsk jądrowych, przez oddziały wojsk wewnętrznych, po ministerstwo energetyki. Dla Rosjan to rewolucja.
dodaj komentarz »
← NASTĘPNY WPIS
W internecie trwa

W internecie trwa gospodarczy mundial. O zwycięstwo walczą Nike, Adidas i Puma

Mundial w Brazylii to okazja do rywalizacji nie tylko dla najlepszych piłkarzy świata. Walka toczy się na ...
POPRZEDNI WPIS →
iTaxi, Mytaxi, a

iTaxi, Mytaxi, a już niedługo Uber. Aplikacje mogą zmienić rynek przewozów osobowych

Korporacje taksówkarskie stawiają na telefoniczne centrale i postoje taxi. Lecz coraz bardziej popularne smartfony dają pole do ...