1
Podsumowanie roku czy wzruszająca kampania społeczna?

Podsumowanie roku czy wzruszająca kampania społeczna? "To odmieni Twoje życie"

Od kilku dni w sieci dużą popularnością cieszy się wideo będące podsumowaniem mijającego roku. "Zeitgeist 2014" różni się jednak od większości publikowanych podsumowań. To dlatego, że wideo jest kampanią społeczną, która uświadamia widzom, jak czują się ludzie chorzy na alzheimera.


czytaj więcej »

Zobacz inne informacje z kategorii
Najsmutniejsza historia roku. Szkockie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami szuka osób, które mają informację na temat psa porzuconego na stacji kolejowej Ayr w Szkocji. Przy zwierzęciu znaleziono walizkę, a w niej poduszki, zabawki, miśki i jedzenie. Gadające zabawki powracają. Wśród internautów zawrzało, kiedy wytwórnia oficjalnie potwierdziła powstanie czwartej części filmu "Toy Story". Dla wielu z nich powrót filmowej serii to także powrót wielu wspomnień z dzieciństwa, kiedy po raz pierwszy zobaczyli "Toy Story". Ale nie brakuje także rozczarowanych decyzją twórców. Wybudzona z kosmicznego Po prawie dziewięcioletniej kosmicznej podróży amerykańska sonda kosmiczna zbudziła się ze snu. Przemierzyła ponad cztery i pół miliarda kilometrów w przestrzeni międzyplanetarnej po to, by zbliżyć się do Plutona. Kapsuła Nowe Horyzonty zacznie pracę na krańcu Układu Słonecznego już na początku 2015 roku. Alibaba podbije Hollywood? Alibaba, chińska firma zajmująca się sprzedażą w internecie, ma szansę zwiększyć swoje przychody. Jej założyciel Jack Ma wybiera się do Hollywood, żeby wynegocjować możliwość udostępniania amerykańskich produkcji w swoim serwisie. Kryzys limonkowy. Ceny W ciągu trzech ostatnich miesięcy cena limonek w USA zwiększyła się niemal dwukrotnie. Za 18-kilogramową skrzynkę trzeba obecnie zapłacić niemal 100 dolarów. Pod koniec zeszłego roku było to zaledwie około 40 dolarów. Autor Cząstek elementarnych Michel Houellebecq, jeden z najbardziej znanych i kontrowersyjnych pisarzy na świecie, zagrał samego siebie. Właśnie skończył zdjęcia do filmu dokumentalnego o swoim tajemniczym zaginięciu dwa lata temu. Prasa spekulowała wówczas, że porwała go Al-Kaida, inni podejrzewali, że pisarz sam upozorował zniknięcie. - Prawdy, kłamstwa, przypuszczenia... My pokażemy własną wersję wydarzeń - zapowiadają twórcy. Płaty lodu seriami Mieszkanka Plano w stanie Teksas nagrała krótki film, rejestrujący osuwanie się ciężkich połaci lodu. Efektownie spadające płaty to skutek ostatniego załamania pogody w regionie; w ciągu zaledwie dwóch dni temperatura spadła tam z 26 st. C do zera. Prosimy się o Gdy dwa dni temu świat obiegła informacja o 12-latce, której mózg zaatakowała ameba ludzie zaczęli mieć wątpliwości dotyczące bezpieczeństwa korzystania ze wspólnych kąpielisk. Jednak eksperci uspokajają: niegroźne nam pasożyty, ponieważ woda jest regularnie badana. My musimy się tylko myć.
dodaj komentarz »
← NASTĘPNY WPIS
Prawie jak Transcendencja.

Prawie jak "Transcendencja". Naukowcy przeniosą mózg do robota?

Czy nasze myśli, wysyłane jako sygnały elektryczne, mogłyby żyć wiecznie w formie cyfrowej świadomości i być wszczepione ...
POPRZEDNI WPIS →
Arktyka i Antarktyda

Arktyka i Antarktyda - ziemskie Yin i Yang. Ich reakcje na globalne ocieplenie są skrajnie różne

Arktyka i Antarktyda - dwa przeciwległe bieguny Ziemi. Naukowcy obserwują, że w dobie ocieplenia klimatu lodu w ...