0
Pandy jak dzieci. Uwielbiają śnieg

Pandy jak dzieci. Uwielbiają śnieg

Panda Da Mao jest wielbicielką śniegu. Ku uciesze zwierzaka w Toronto w Kanadzie spadł pierwszy śnieg.


czytaj więcej »

Zobacz inne informacje z kategorii
Za nami brzegowe Aldebaran zgasł za księżycowymi górami. Zjawisko było najlepiej widoczne na północnym wschodzie kraju. Tam gwiazda dosłownie migotała na wieczornym niebie. Tym, którzy nie mieli okazji podziwiać tego widoku, polecamy obejrzenie fragmentów transmisji. Relacjonował ją miłośnik astronomii Karol Wójcicki z Centrum Nauki Kopernik. Złudzenie grotołaza to Ponad 50 proc. ludzi na świecie twierdzi, że nawet w kompletnych ciemnościach jest w stanie dojrzeć własne ciało. Naukowcy udowodnili, że nawet mając zasłonięte oczy, jesteśmy w stanie zobaczyć np. swoją dłoń. To za sprawą reakcji mózgu, który mapuje ruchy ciała i tworzy fantomowe odpowiedniki części ciała. Potrójne oszustwo. 
Trzy Kobieta, która zasłynęła z posiadania trzech piersi prawdopodobnie jest oszustką. W walizce, którą jej ukradziono, po odzyskaniu bagażu pracownicy lotniska mieli znaleźć protezę potrójnego biustu. O operacji, której rzekomo poddała się Amerykanka, napisało wiele mediów. Bohaterka zamieszania zapowiadała własne telewizyjne show. Niesamowity widok. Zamiast Nie wszystkim dane było zobaczyć zaćmienie Słońca. Brytyjczycy umieszczają więc w sieci zdjęcia zachmurzonego nieba i żartują, że "zaćmienie Słońca w Wielkiej Brytanii wygląda niesamowicie". Węższy niż boisko Najwęższy wieżowiec w mieście wciśnie się między dwa zabytkowe budynki na Manhattanie na działce o szerokości zaledwie 13 metrów, czyli mniejszej niż boisko do koszykówki. Miejska Komisja ds. Zachowywania Zabytków wyraziła zgodę na budowę, a architekci, którzy zaprojektowali ten smukły drapacz chmur, pokazali pierwsze jego wizualizacje. Bono przeprasza za Bono, wokalista U2 przeprosił użytkowników iTunes, którzy sprzeciwiali się automatycznemu pobieraniu płyty zespołu na urządzenia Apple. "Niestety trochę nas poniosło" - napisał Bono. Przed trybunał wojskowy Historia niczym z Kafki - tak włoska prasa podsumowuje historię porucznik z kontyngentu sił włoskich w Kosowie, która udzieliła pomocy cierpiącej kotce. Za złamanie zakazu zbliżania się do bezpańskich zwierząt, włoska oficer stanie przed sądem wojskowym w Rzymie. Zaorali tysiącletnie kurhany. Tysiącletni cmentarz złożony z ośmiu kurhanów został zaorany przez miejscowe gospodarstwo rolne w rejonie (powiecie) kruhelskim w obwodzie mohylewskim na wschodzie Białorusi – poinformowała białoruska telewizja ONT.
dodaj komentarz »
← NASTĘPNY WPIS
Większe piersi na

Większe piersi na imprezę? Dwadzieścia minut i gotowe

Przełomowy wynalazek zza oceanu - implanty powiększające piersi na wakacje, a choćby i na weekend. Dzięki nim ...
POPRZEDNI WPIS →
Nie ma się

"Nie ma się czego wstydzić". Kalendarz Pirelli 2015 na ostro

Pierwsza w historii kalendarza modelka XL, lateksowa bielizna i wyuzdane pozy - najnowszy kalendarz Pirelli pokazał najpiękniejsze ...