0
Okulary 3D nie dla dzieci?

Okulary 3D nie dla dzieci? "Może mieć wpływ na rozwój wzroku"

Francuski minister zdrowia zalecił, by dzieci w wieku poniżej sześciu lat nie miały dostępu do treści 3D. Agencja Anses, chce by dostęp do okularów 3D do 13 roku życia był kontrolowany.


czytaj więcej »

Zobacz inne informacje z kategorii
Ogromna platforma dotarła Do gdańskiego portu wpłynęła ogromna platforma socjalna "Safe Scandinavia". Kolos przypłynął do Stoczni Remontowej, gdzie przejdzie gruntowną przebudowę i zostanie zmodernizowany. Jedna z największych Duża wyrzutnia rakiet Tonghae w Korei Północnej to dla zagranicznych obserwatorów jedna z największych tajemnic reżimu. Jej rozmiary wskazują, że planowane jest odpalanie z niej rakiet znacząco większych od tych, które są obecnie największymi w arsenale Pjongjangu. Nie ma o nich jednak żadnych informacji. Na dodatek budowę wyrzutni najwyraźniej zawieszono. Antybiotyk na HIV, Jeden z powszechnie używanych antybiotyków może być pomocny w leczeniu chorób o podłożu wirusowym, np. zapalenia wątroby czy polio - wykazała dr Kamila Stokowa-Sołtys z Uniwersytetu Wrocławskiego. Badania są na wstępnym etapie, ale ich wyniki są obiecujące. Dzieci zabijają w Szkoły w jednym z hrabstw w Anglii mogą zgłaszać na policję rodziców, których dzieci grają w agresywne gry komputerowe dla dorosłych - donosi "The Independent". - Dziecko nie powinno grać w grę rodzica, ale rodzic w grę dziecka owszem. Po to, żeby wiedzieć, co dziecko robi - skomentowała ten pomysł we "Wstajesz i wiesz" na antenie TVN24 psychoterapeutka Tatiana Mindewicz-Puacz z Fundacji First. iOS 7 działa W ciągu 27 dni od premiery iOS 7, nowy system zainstalowano na prawie 72 proc. iPhone'ów, iPadów i iPodów touch. Czyni to z tej wersji systemu najszybciej instalowaną aktualizacją w historii - wynika z danych Mixpanelu. tech.wp.pl Android 4.4 będzie Google Android to rozbudowany mobilny system operacyjny, który ma długą listę zalet, na której nie znajdziemy pozycji "płynne działanie". tech.wp.pl Telewizory, które podsłuchują Rewelacje w polityce prywatności. Okazuje się, że niektóre telewizory Smart TV firmy Samsung mogą przesyłać na zewnętrzne serwery prywatne rozmowy użytkowników. Firma ostrzega o tej możliwości na swojej stronie internetowej. W sieci od razu pojawiło się mnóstwo porównań do "Roku 1984" George'a Orwella. Szpiegowanie za pomocą Zrobił nagie zdjęcia amerykańskiej Miss Nastolatek. Za pomocą sprytnie zainstalowanej kamerki w laptopie dziewczyny. Potem ją szantażował. Ten sposób podglądania staje się coraz bardziej popularny. - W tym momencie może to zrobić każdy - wyjaśnia Konstanty Młynarczyk, redaktor naczelny magazynu "Chip". Na świecie może być ok. 700 tys. ofiar cyber-przestępców. Możesz być nim i ty.
dodaj komentarz »
← NASTĘPNY WPIS
Firma ukrywała wyniki

Firma ukrywała wyniki testów wadliwych poduszek samochodowych. Miliony Amerykanów złożyło pozew

Japońska firma Takata Corp., dostawca części samochodowych, testował swoje poduszki powietrzne pod względem wad znacznie wcześniej niż ...
POPRZEDNI WPIS →
Premier szuka ministrów

Premier szuka ministrów na Facebooku. "Importujmy rząd z Chin"

Nowy szef jemeńskiego rządu zwrócił się z nietypową prośbą do użytkowników Facebooka. W jednym z wpisów poprosił ...