3
Ogromna platforma dotarła 
do gdańskiej

Ogromna platforma dotarła do gdańskiej "remontówki"

Do gdańskiego portu wpłynęła ogromna platforma socjalna "Safe Scandinavia". Kolos przypłynął do Stoczni Remontowej, gdzie przejdzie gruntowną przebudowę i zostanie zmodernizowany.


czytaj więcej »

Zobacz inne informacje z kategorii
Poradnik: Idealne zdjęcia Proste sztuczki,za pomocą których nadasz swoim zdjęciom oryginalny i estetyczny wygląd. tech.wp.pl Nowa aplikacja do Po raz pierwszy w Polsce pojawiło się rozwiązanie, które umożliwia opłatę parkingową w różnych dostępnych systemach płatności. tech.wp.pl Samsung Galaxy S6 Wraz ze zbliżaniem się oficjalnej premiery nowego "okrętu flagowego" koreańskiego producenta w Sieci pojawia się coraz więcej konkretnych informacji na jego temat. tech.wp.pl Zablokowali w internecie Jeden z najstarszych piłkarskich klubów na świecie zablokował w sieci wszystkich swoich węgierskich fanów. Wszystko z powodu ich nadmiernego zainteresowania nowo pozyskanym zawodnikiem. To nie pierwszy raz, kiedy 24-letni piłkarz wywołał w internecie takie zamieszanie. MapaMap powraca z Dostawca MapyMap poinformował o wznowieniu oferty z MapąMap Europa dla urządzeń działających na systemie operacyjnym Android. Jak dowiedzieliśmy się u źródła, Imagis wreszcie porozumiał się w tej kwestii z dostawcą map, firmą TomTom. tech.wp.pl Pentagon używał pirackiego USA, jedno z państw najgłośniej domagających się zwiększenia ochrony własności intelektualnej, same korzystają z nielegalnego oprogramowania. Pentagon przez lata używał bezprawnie programu do zarządzania logistyką. W ramach ugody władze USA zgodziły się zapłacić właścicielom praw do oprogramowania 50 milionów dolarów. NSA przestanie zbierać Sędzia federalny Richard Leon uznał, że masowe gromadzenie przez amerykańską Agencję Bezpieczeństwa Narodowego (NSA) informacji o połączeniach telefonicznych jest naruszeniem konstytucyjnego zakazu nieuzasadnionych przeszukań. Zajrzyj do tunelu Najnowocześniejsza technologia skanowania laserowego zeszła do tuneli warszawskiego metra. Inżynierowie ustalili, że TBM-y przeszły dokładnie po założonej trasie.
dodaj komentarz »
← NASTĘPNY WPIS
Cyberszantaż, kradzież danych,

Cyberszantaż, kradzież danych, e-oszustwa. Tego boją się polscy internauci

70 proc. polskich użytkowników sieci uważa, że w ostatnim roku wzrosło ryzyko stania się ofiarą cyberprzestępców, a ...
POPRZEDNI WPIS →
Niezniszczalne, nieznane mikroby

Niezniszczalne, nieznane mikroby wykryto w ośrodkach NASA i ESA

Obecność mikroskopijnych, nieznanych organizmów została wykryta w najbardziej sterylnych pomieszczeniach NASA i ESA, w których nie powinna ...